Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a csuklóm, mit tegyek vele?

Fáj a csuklóm, mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Amikor ráteszem az egérre, vagy ceruzát/tollat fogok bele, még ha nagyon lazán is, érzem, a kézfejemben a mutatóujjhoz tartozó csont mintha fájna. Biztos nem a csont, de olyan érzés. Mit lehet vele csinálni?
2010. aug. 22. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet inhuvelygyulladas. nekem is az van, eleg vacak.
2010. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogyan szoktad kezelni? Köszi a választ.
2010. aug. 22. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:

rakok ra csukloszoritot par napra, nem eroltetem. ez nehez, mert a munkam soran sokat kell a szamitogepet hasznalni.


ketszer begipszeltek, akkor jobb lett par honapra. van ilyen specko kenocs is ra, de az nekem nem sokat er.


a doki szerint meg kene muteni, de sajnos akkor is ki fog ujulni ha az eroltetes megint fellep. marpedig az fellep, mert muszaj dolgozni.


menjel dokihoz, hatha mondanak valami okosat. meg az is lehet hogy neked nem inhuvelygyulladasod van. nekem a csuklomban van egy nagy gomboc, mint egy ciszta. neha kisebb neha nagyobb.

2010. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Pihentetni én sem tudom, mostanában főleg nem, de ha nem javul, mindenképpen elmegyek vele orvoshoz.
2010. aug. 22. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!