Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az erős menstruációs...

Mi az erős menstruációs vérzés? Akinek erős menstruációs vérzése, az hány óránként cseréli a normál betétet? Ha valakinek másfél óra alatt tele lesz, akkor az erős vérzés?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Ha másfél óra alatt tele lesz, az nagyon erős vérzés.

Nekem általában 2-3-4 óránként kell cserélnem az első 1-2 napban, az is erősnek számít. Viszont amikor kezdődött tini koromban, előfordult, hogy egy óránál rövidebb idő alatt is megtelt a betét.

2021. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Most erre nem lehet konkrét választ adni. Én 2 óránként cserélem. De nem erős a vérzésem, csak nem szeretek vérben ülni.

Valahol ott kezdődik viszont az erős menstruáció tényleg, hogy 2 órát nem bír ki a betét, átázol. Tehát nekem is volt olyan, hogy beraktam egy betétet, és fél óra múlva teljesen átáztam (és nem azért mert rosszul tettem oda), konkrétan haza kellett mennem suliból miatta. Vagy volt egy barátnőm, aki suliban 2 óránként cserélte, van amikor óránként, és még ÉJSZAKA is ébresztőt állított, hogy este kitudjon menni, különben az ágya reggelre vértócsás lett volna.

2021. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
Mikor nem szedtem fogamzásgátlót, 1 órát is nehezen bírt ki a betét, átázott. Egy óra volt a buszút amikor bejártam gimibe, volt hogy az éjszakai betétet betettem indulás előtt és épphogy kibírta mire odaértem. Szerintem az erős vérzés már.
2021. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ezek eros loketek voltak, volt, hogy azonnal cserelhettem, vagy tampon mellett is surubben, de nem feltetlenul volt osszessegeben sok a ver, csak hirtelen egyben tavozott.

Igy negyven folott talaltam fel a spanyolviaszt, lepontoznak itt, pedig a tuti. Vecepapirbol vagy zsebkendobol hajtogatok a betet tetejere. Ez itatoskent sziv mindent magaba, be sem fulledek a betetbe, es minden alkalommal lehuzom es cserelem, mialatt a betet meg jo. Van, hogy csak azert cserelem, hogy ne legyen tul sokaig bent ugyanaz.

2021. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Marmint ezek utan a betetet, elozo vagyok.
2021. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én ez elsőnél félóránként cseréltem:(
2021. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!