Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha anno az iskolai oltások...

Ha anno az iskolai oltások közül csak egyszer ájultam el, akkor jelezzem a kérőíven a covidnál, hogy voltam már rosszul oltástól, vagy nem kell? Főként az izgulástól, meg a kellemetlen érzéstől ájultam el.

Figyelt kérdés
Ha elájulok, nem küldenek el vizsgálatokra, hogy miért ájultam el? Ettől parázok.

2021. ápr. 25. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, de jelezd, hogy izgulós fajta vagy, ezért lehetséges, hogy el fogsz ájulni.
2021. ápr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem küldenek semmilyen vizsgálatra. Ugyanúgy be fognak oltani, mint bárki mást, esetleg utána megkérdezik, hogy most jól vagy-e. Ha nagyon félsz, hogy baj lesz, akkor kérheted, hogy inkább fekve oltsanak, nehogy beüsd a fejed esés közben (de elkapnának úgyis, no para). De ennyi, nem kell emiatt paráznod. Mikor mész egyébként?
2021. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!