Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Autistáknak melyik vakcina jó?

Autistáknak melyik vakcina jó?

Figyelt kérdés
Aki nem ad sértő választ, annak előre is köszönöm a válaszát!

2021. ápr. 25. 16:09
A kérdező szavazást indított:
Pfizer/Biontech
Moderna
Sinopharm
AstraZeneca
Szputnyik V
Johnson and Johnson
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs más alapbetegsége akkor kb:bármelyik,úgy értem én nem hallottam semmi olyasmit hogy valamelyik vakcina nem lenne adható az autistáknak,de lehet hogy csak én maradtam le erről....
2021. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Bármelyik. Attól függ hogy van-e betegsége.
2021. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt azt írják, hogy a CDC (USA gyógyszerhatóság) által engedélyezett vakcinák mindegyike biztonsággal adható autistáknak: [link]


A fentiek közül a Sinopharm és a Szputnyik kivételével mindegyiknek van CDC-engedélye.


Ami még dönthet, hogy melyik áll rendelkezésre a háziorvosnál. Nem tudom, milyen súlyosságú az illető autizmusa, de talán kevesebb a "trauma" a háziorvosnál, mint egy tömeges oltóponton.

2021. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik. Vakcinaválasztásnál teljesen mindegy hogy autista-e vagy sem, nem szempont.
2021. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!