Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg létezik olyan, hogy...

Tényleg létezik olyan, hogy valaki belehal az oltásba? És ha igen, akkor mi az oka?

Figyelt kérdés
Mert sokszor hallottam ilyenről mostanában, de szerintem olyant nem engedélyeznének, amibe belehalhat valaki.

2021. márc. 9. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
És honnan tudod, hogy az, amit hallottál, igaz?
2021. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden gyógyszernek, minden orvosi beavatkozásnak lehetnek mellékhatásai. Az engedélyezésnél az egyik szempont, hogy a kockázat mértéke arányban áll-e az előnyökkel.

Azt fogod mondani, hogy jön ez ide, de volt nem egy olyan eset, amikor egy étteremben halt meg valaki, mert két asztallal arrébb valaki olyan ételt evett, amire allergiás volt. De olyan mértékben, hogy a levegőbe került mikroszkopikus méretű részek is a vesztét okozták.

A vakcina működésének a lényege (mindegyiknek) az, hogy a testtel elhitetik, hogy egy ártalmas dolog került a szervezetébe. Ez nagyon tudománytalan, tudom. Legyengített vírus. Na ez sem igaz így.

A lényeg az, indítson el a szervezetben egy vészreakciót. Ez egyeseknél lehet annyira heves, hogy a vesztét okozzák.

Nem értek hozzá, nyilván ez így butaság.

De ha az a kérdés, hogy százezer embert beoltunk, egy esetleg meghal, vagy százezer embert magára hagyunk, és kilencvenezer meghal, akkor mi a helyes döntés?

2021. márc. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, van ilyen.

Ami rosszabb:

olyan is van, hogy valakinek orvosi diagnózisavan, hogy bizonyos anyagokra érzékeny, ezek veszélyesek rá. És mégis kötelezően beleerőltetik azt az oltást, ami tartalmazza azt az anyagot.

Bele is rokkan egész életére

2021. márc. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!