Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kihez forduljak ebben az...

Kihez forduljak ebben az esetben, ha ez van a lábammal?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy éve folyamatosan fájlalom a jobb lábam. Az utóbbi időben instabillá is vált, olyan érzés, mintha ki akarna ugrani a térdem és egészen a bokámig lemegy a fájdalom. Sportdokinál (traumatológus is egyúttal) voltam már a városomban, de a röntgenen sem talált semmit és vizsgálat közben sem. Azt mondta, hogyha továbbra is fennáll a fájdalom, akkor felnyitja és kamerával (fogalmam sincs, hogy hívják ezt a beavatkozást) megpróbál rájönni, hogy mitől van. Viszont ezt igyekezném kikerülni, ha már műteni kell vagy felnyitni, akkor az úgy legyen már, hogy egyúttal “meg is javítják”. Kihez fordulnátok ilyen gonddal? Esetleg más város dokijaival is megnézetnétek?

2021. ápr. 25. 21:05
 1/5 anonim válasza:
Gerincedet vizsgálták már, hogy nem-e sérv?
2021. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp megnézetném másik dokival (traumatológus, ortopéd szakorvos). Azt írod, hogy rtg volt, de uh szerintem mindenképp kellene. Kiegészítésképp gyógytornász-fizioterapeutához is elmennék. Sokan elfeledkeznek róluk, pedig nagyon fontos szerepük van (krónikus fájdalmak kezelése, a sport sérülések megelőzése, rehabilitációja...) Egy állapotfelmérés és különböző tesztek után összeállítanak neked egy kezelési tervet.
2021. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet porckorongsérv is... Én idegsebészt javaslok. A neve ne tévesszen meg, nem műtéttel indít, ök is a konzervatív kezelést részesítik előnyben. Mehetsz neurológushoz is, de a személyes tapasztalatom az, hogy az idegsebészeten a legprofibbak a témában.
2021. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A gerincemmel hála égnek semmi baj. De ahogy abba hagytam a versenysportot, azóta az egyesületi sportorvosnál sem voltam, meg hát ő sem vizsgált mindent, sőt... Esetleg van olyan orvos (név szerint), akit ajánlanátok? Privátban hálásan fogadnám a tanácsokat🙏🏼
2021. ápr. 25. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Nem tudjuk, merre élsz, errefelé Dr. Lapis István a favorit, engem is ő műtött, csak más problémával. Gyulán van a szakrendelés, a kórházi osztály meg a Covid miatt Békéscsabára lett ideiglenesen áthelyezve.
2021. ápr. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!