Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hova forduljak a problémámmal?

Hova forduljak a problémámmal?

Figyelt kérdés

A jobb oldalamnál, a szeméremcsontnál (lásd kép) fájdalmat érzek, és nem tudok vele mit kezdeni. Voltam az ortopédián, ahol meszesedést állapított meg a szcintiográfia. Időszakonként hosszabb ideig fáj, leginkább emelés után pár nappal, de van, hogy nem lehet megállapítani a miértjét. Mostanában kihat a vizelésre is, mert tévesen azt érzem, hogy vizelnem kell többször.


[link]

Hova menjek, mit csináljak, hogy ezen fájdalom enyhüljön?



#fájdalom #szeméremcsont #téves jelzés
2020. dec. 31. 04:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Férfi, vagy nő vagy? Prosztatagondok lehetnek esetleg.
2020. dec. 31. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Urológust is felkereshetsz.
2020. dec. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. Az urológussal kezdtem, mert hasonlóra gondoltam én is: ultrahang semmi, kézi kivizsgálás a területen semmi (az alhasi-hajlati részt vizsgálva, nem a prosztatát). Utána voltam az ortopédián, ott röntgennel megint semmi:(.
2020. dec. 31. 08:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet valami idegfájdalom. B vitamin, magnéziumkúra talán segít, ha vizsgálatilag nem találtak semmit.
2020. dec. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vesekő okozhat ilyen tüneteket. Nekem sem látták UH-on, aztán egy idő múlva kipisiltem a követ, amit megelemeztek laborban. Tehát igazolt vesekövem van. Előtte sok évig voltak hasonló tüneteim, jártam urológusnál, nőgyógyásznál, reumatológusnál, mindenhol, sehol nem láttak semmit. Igyál sok folyadékot, mozogj rendszeresen és mindig legyen nálad görcsoldó + fájdalom csillapító kombó. Jobbulást!
2020. dec. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!