Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha veszek a gyógyszertárba...

Ha veszek a gyógyszertárba 3.000 ftért antitest tesztet, az mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem fogadják el hivatalosnak, viszont nem akarok az ablakon kidobni 11.000ftot, aztán vagy van antitest vagy nincs. Ezért gondoltam, hogy vennék 3.000ftért egyet, megcsinálom magamnak, aztán ha kimutatja akkor elmegyek a hivatalosra. Mennyire megbízhatóak ezek az ujjból vett vérrel működő tesztek? Ha az kimutatja az antitesteket, akkor a hivatalos is ki fogja? Ott ha jól tudom vénás vérből nézik, van különbség, érdemes ezt megpróbálni?
2021. ápr. 26. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra lennék kíváncsi, hogy hol találtál 3.000 Ft-ért, mert amit én a patikában tudok, az 7.500 Ft.
2021. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy küldték, hogy az egyik gyógyászati segédeszközboltban most van ennyiért.
2021. ápr. 26. 10:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyi, (3.000) most hívtam őket telefonon.
2021. ápr. 26. 10:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy itt egy igen-nem választ kapsz. Lehet, hogy nem 0 de túl alacsony az antitest számod, de mégis kimutatja a gyorsteszt. A laborban egy számértéket fogsz visszakapni ugye. Meg az is lehet, hogy a laborban azt kapnád, hogy van egy kevés antitest, de a gyorsteszt mégis negatív volt. Hogy ezeknek mekkora a valószínűsége - hát passz.


Én is csináltam gyorstesztet, még olcsóbbat, nekem negatív lett (valószínűleg tényleg nem estem át rajta), másik családtagnak, aki tényleg beteg volt, pozitív. Szóval nem full kamu, az biztos. Az nem valószínű, hogy a gyorsteszt pozitív, de a labor negatív lesz.

2021. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

(Én amúgy az itt kapható Clungene márkát vettem, ez még olcsóbb:

[link] , persze a szállítás miatt kijöhet drágábbra.)

2021. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!