Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nincs a gyógyszertárban...

Nincs a gyógyszertárban gyógyszer, kifizettetik és ígérik hogy hozatnak. Ez mennyire általános és megbízható?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szerettem volna kiváltani, holnapra kellene. Eddig bármilyen kis vidéki gyógyszertárban volt, most egy fővárosi patikába tértem be kiváltatni, mire közölte a hölgy, hogy nincs. Ígérte, hogy holnap délelőttre hozatnak, mivel itt van két háznyira, így belementem. Kifizettette, a blokkra ráírt tollal, hogy "nincs átvéve" és közölte, hogy holnap ezzel tudom átvenni.

Kicsit félek, hogy mi van ha holnapra nem sikerül beszerezniük, esetleg letagadják, hogy én firkáltam rá, hogy nincs átvéve. Ti találkoztatok már ilyennek? Kicsit meglepő volt számomra.


2017. ápr. 19. 19:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Megyeszékhelyen lakom. Mindennapos. Itt van tőlem egy sz a r á s r a a patika, de soha nem tudtam, tudtunk úgy vásárolni ott még soha semmit hogy ne ez kerekedett volna ki. Nincs, majd holnap. Ne aggódj, ott lesz és megkapod.
2017. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megnyugtattál! :)
2017. ápr. 19. 19:32
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk nem kell kifizetni, csak ha megerkezett a gyogyszer es atvettem.
2017. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is mindennapos. Soha nem volt belőle probléma, látják a számítógépen, hogy van-e a raktárban és ha nincs, akkor nem is vállalják a beszerzést.
2017. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
És nektek is ki kell fizetni előre? Velem kifizettették, de akkor remélhetőleg azért, hogy ne feleslegesen hozassák meg holnapra.
2017. ápr. 19. 19:47
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Velem még soha nem fizettették ki, megrendelték és megmondták mikor menjek érte, csak akkor kellett fizetnem amikor átvettem a gyógyszert.
2017. ápr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Ma mentem érte, fel voltam készülve a legrosszabbakra, de csak odaadtam a blokkot és már hozta is a terméket.

Ettől függetlenül többet nem valószínű, hogy vásárolok náluk, inkább majd kiváltom valamelyik kisvárosi gyógyszertárban, ahol van készleten és nem bizalmi játékkal jutok hozzá.

2017. ápr. 20. 12:02
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom miért gondoltad, hogy atvernek..Kicsit azért vicces.
2017. ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ott a blokk, én sem értem mi a gond. Nem egy sarki kocsmában adták, hanem egy gyógyszertárban. Nagyot bukhatnának, ha beperelné őket valaki, mert zsebre akarták tenni egy pár ezer forintos gyógyszer árát. De abban egyetértek, hogy jobb a megszokott gyógyszerészhez járni.
2017. ápr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam, hogy átvernek, csak nem tudtam mire számítsak, mert nem találkoztam még ilyennel. Na meg mivel egy forgalmas budapesti utcán van a gyógyszertár, így nem tudtam mire számítsak, úgy vagyok vele, hogy jobb a legrosszabbra felkészülni.

"Ott a blokk, én sem értem mi a gond." - Épp ez volt a gond. Olyanról már hallottam, hogy azt mondták, beszerzik és jöjjön vissza az illető, de olyanról még nem, hogy kifizettetik előre. Mivel semmi egyebet nem adott, csak ráírta a blokkra, hogy "nincs átvéte", még egy aláírás sem volt rajta, így legrosszabb esetben mondhatták volna, hogy tegnap már odaadták a terméket is és én írtam rá, hogy nincs átvéve. Kamera nincs a boltba, így aztán bizonyítani nehezen lehetne, maximum készlet alapján.

2017. ápr. 20. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!