Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez?(fülzúgással...

Mi lehet ez?(fülzúgással kapcsolatos)

Figyelt kérdés

Néha elkezd zúgni a bal fülem szokatlanul hangosan, zúg kettőt-hàrmat, majd elmúlik, de van hogy órákon keresztül zúg megszakításokkal ugyanígy. Ezt életemben ma másodjára tapasztaltam, ezelőtt kb egy hónapja tapasztaltam először.

Évek óta füldugóval alszom, az lehet baj? Szokjak le róla? Hangos, feltűnően zajos helyekre nem járok, a vérnyomásom alacsony, de mióta edzek úgy tűnik, hogy kezd normális lenni, a fülemet tisztítom gyakran, úszni nem járok már féléve, a hallásom rendben van az utolsó vizsgálatok alapján, és fiatal vagyok, húsz éves. Oltás mellékhatás sem lehet, nem oktattam be magam. Van valami tippetek mi lehet ez? Más tünetem nincs. Az orvoshoz eljutni 100 év, és egyébként sem fogad itt egyik orvos se senkit már lassan 1,5 éve, úgyhogy az kilőve. :/


2021. ápr. 26. 21:22
 1/5 A kérdező kommentje:

Nem oltattam*

Nem tudom lehet-e mellékhatás, ezért inkább leírtam ezt az információt is. Kérem, hogy ezt ne emeljük ki, és ne ez legyen a fő téma, nem ezzel kapcsolatos a kérdésem!

2021. ápr. 26. 21:24
 2/5 anonim ***** válasza:
na ez egy nagyon jó kérdés, nekem is volt de hálég elmúlt magától
2021. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Több ok . Víz nyomelem hiánya , dó feherjetöblet , érszükület cukorbaj . Mozgáshiány ...
2021. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mozgáshiàny nem lehet, edzek egy pár hónapja (küzdősportolok), cukrom rendben van, voltam laborban nem túl rég, húsz évesen nem hiszem, hogy érszűkületem lenne, ezen felül nem is dohányzom, és igyekszem sok vitamint szedni, a szabadban lenni, és kerülni a műkajàkat. Nem eszem gyors ételt, gyrost meg hamburgert csak úgy készítek, hogy mindent én csinálok még hozzá (a zsemlét, húst is), de ezeket is csak nagyon ritkán. Zacskós levest, stb. nem is eszem.
2021. ápr. 26. 21:52
 5/5 A kérdező kommentje:
És nem vagyok elhízva, 170 cm magas vagyok és 55 kg, edzőm szerint híznom kéne inkább 2-3 kg-t.
2021. ápr. 26. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!