Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülzugás kapcsolatban lehet...

Marcika35 kérdése:

Fülzugás kapcsolatban lehet az agyi nyomás fokozódással?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 éve magas hangon sípol a jobb fülem, ez nem állandó hanem változó, de ha vissza tartom a beszívott levegőt magamban úgy hogy nyomást?! produkálok a fejemben, akkor a füézugásom elmúlik egy időre, nem lehet az, hogy vérnyomás vagy agyi nyomás gondom lehet? Amióta van ez a dolog furcsán nem a fejem nem vagyok nyomott se ilyen se olyan, de ha nyomásváltoztatást csinálok bentartott levegővel rövid ideig, akkor lüktetőfejfájásomvan utána megszűnő fülzúgással, Létezik olyan gyógyszer ami nyomást csökkentené? vagy teaféle? Vízhajtásra gondolok itt. a Válaszokat előre is köszönöm! Marci. frontérzékeny hold érzékeny ilyenekor nem tudok aludni.

#ötlet #fülzúgás #tipp #agyi nyomás #keringés zavar
2020. szept. 10. 17:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A vér áramlásnak köze lehet hozzá.A fülben is vannak hajszál erek.

A vérnyomásod rendben van ?

2020. szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ginkgo biloba jót tesz a fülzúgásnak.
2020. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az jót tesz a gyártónak,és a forgalmazónak.

Kérdező neked csak zsebed lesz könnyebb tőle .

2020. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Erre van egy jó mondás, törődj bele vagy szogd meg, ezzel nem is lenne baj, ha olyan betegsége lenne az embernek ami nem nyírná ki, :D szerencsémre a zúgás nem erős, nem is állandó, alvásomat nem igen zavarja, érdekesen szomorú a dolog, mert nem dohányzok, nem iszok alkoholt. stb. "nem értem". Vérnyomásom 110/150 között szokott mozogni,azóta coverexet szedek amire beállt 120ra. ginkobilobát meg lehet próbálni nem egy nagyon drága bogyó köszönöm a tippet. Én két éve zöldteázom és c vitamint szedek porban,na meg este egy gyenge xanax. De mivel esetemben javitható a dolog, sok helyen olvastam hogy nem megy nekik a javulás a fülükkel kapcsolatban, ezért én arra tippelek hogy nem a fülemmel van a baj,legalább is nekem, hallok vele meg minden. Gondolom a ginko biloba nagy dóziban van csak hatása, nem a kb 25mg körülnek, most rendeltem 1kgos aszkorbin savat 3500ftért :) mert ugye azért vírus is itt van anyakunkon. a válaszotokat előre is köszönöm+!
2020. szept. 10. 20:10
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy kapszulában 60 mg ginkgo biloba van, amit én szedek naponta fülzúgásra. A virusra a C vitaminon kívül kell D vitamin és cink is.
2020. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Egyenlőre még a tudósok sem találták meg az okát .

Sok vizsgálaton estem már keresztűl.Valahol az agyban keresendő a probléma,ennyit tudtam meg.Különböző gyógyszerekkel próbálkoztak,eredménytelenül.A biloba sem voltoztatott semmin.

Hozzá szoktam,végül is csak a nagy csendben hallom.

Néha társul hozzá egy kis viz csobogás is .

1 voltam.

2020. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Fekszem már aludni. Holnap reagálok. Köszönöm a segítségeket. Akkor nem vagyok ezzel egyedül. Érdekes mire felmértem azt hogy nálam a stressz "agyi?! Eredetü? Az oka, minèl jobban nyugtatom magam meditációval, zene,stb van amikor már nem is hallom. Valahol èn is olvastam hogy hibás működès oka is lehet. Próbálni kellene a stressz oldást, nálam 60% ban bevált. Érdekes hogy csak akkor figyelek fel rá ha bedugom a fülem vagy ha csend van. Ki kell zárni a lehetőségeket. Nekem stressz eredetű lehet. D vitamint szedek, C vitamint is 1000mgot. Zöld teát is napi három bögre. Zaj generátorral is kísérletezek. Ti hogy oldjátok meg az alvást?! Köszönöm a helpet. Kitartást!
2020. szept. 10. 23:34
 8/16 anonim ***** válasza:

Ginkgo biloba minimálissá teszi a zúgást,nekem néha már olyan mintha nem lenne. Sajnos, ha nem szedem (mert már nincs zúgás), akkor visszatér (és egyúttal romlik a hallásom, aztán a folyamatos szedésre megjavul).

A Xanax nagyon nem jó hosszú távon, olvasgass itt a gyakorikerdesek.hu-n: vannak, akik leírják őszintén az árnyoldalait.

2020. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Xanaxból 0.25öt szedek esténként alvásra, Ha neked valamennyire bevált a ginkó biloba, akkor nálam is megér egy próbát,mikortól éreztél némi javulást tőle? Mennyi idő kellett hozzá? Azt sejtem hogy ezeknek a gyógyszereknek van láthatatlan mellékhatásai is, ami később jön elő, na meg ha el mondanák az orvosok hogy mik a mellékhatások, nem kellene senkinek sem. az összes antidepis gyógyszer előbb utóbb megbosszulja magát "szervezet függő'.

megpróbálok nagy adagú ginkó bilobát nézni, hátha van 100fölötti mgramban is, vagy annyi amennyi és többet veszek be. köszi a választ! :)

2020. szept. 12. 12:13
 10/16 anonim ***** válasza:
Ginkgo bilobának nincs mellékhatása. Dr Chen patikája feliratút szedek. Javuláshoz legalább 2-3 hónapot számolj és folyamatosan szedni kell.
2020. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!