Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb2hete vettem észre h az...

Kb2hete vettem észre h az egyik mandulám nagyobb kaptam rá antibiotikumot de még mindig nagy.A torkom már nem fáj csak éjjel kicsit.voltam dokinál azt mondta ki kell venni a mandulám30éves dohányzó nő vagyok és hát félek a mütétöl.valalinek hasonló?

Figyelt kérdés
Mandula
2021. ápr. 27. 06:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/332 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez van.Gyakori torokfájás,nagy mandulák,az uvulámig érnek.Néháhy éve mondták,hogy vetessem ki,akkor elmaradt,de már kivetetném csak a covid miatt egyenlőre nem akarom.

Az uvulám is meg van nagyobbodva,lehet a sok torokgyulladás miatt. Amint lehet én kivetetem a manduláim,te is jobban járnál ha kivetetnéd,ha az orvos javasolja.A te torkod is erezett,hólyagos?Van kép?

2021. ápr. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/332 A kérdező kommentje:
Az én torkom nem hólyagos csak fáj és a bal oldali megvan nagyobodva és már két hete mindig fáj idegesít hogy nem használ semmi.A lábaim is fájnak nagyon azt mondták lehet a mandulámtol is.Tegnap csináltam streptoccocus vizsgálatot holnap lesz eredmény
2021. ápr. 28. 05:45
 3/332 anonim ***** válasza:

Nekem a jobb oldali nagyobb da a másik is nagy.A torkom viszont fájdogál és piros az egész garatom.Nekem is csináltak többször is torokváladék vizsgálatot,mindig negatív lett.A nyelvem is fehér.A tied nem olyan?

Neked mi lett az eredmény?

2021. ápr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/332 A kérdező kommentje:
A nyelvem nekem is fehér az mitől lehet? Eredmenyt holnap kapok
2021. ápr. 28. 10:57
 5/332 A kérdező kommentje:
Negatív lett a török váladék de van valami gyulladás a szervezetekben gondolom a mandulam meg a májamal van valami
2021. ápr. 28. 15:49
 6/332 anonim ***** válasza:

A fehér nyelv lehet attól,hogy kevés vizet iszunk,de nem tudom biztosan.Vagy a torkunktól.

Te hogy bírtad a torokmintavételt,én öklendezek ha a torkomban turkálnak. Nekem is mindig negatív,de nincs rendben a torkom most sem.Krónikus garatgyulladást mondanak,semmitől sem javul.Lehet a mandulaműtét lenne a megoldás.

2021. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/332 A kérdező kommentje:
Kicsit zavaró volt a mintavétel de nem volt vészes.Hat most kaptam a házi orvostól valami más gyógyszert hát remélem ez használni fog.mert fáj kapar meg mintha tele lenne valamivel a nyelőcsővem.te cigizel? Hány éves vagy?
2021. ápr. 29. 06:43
 8/332 anonim ***** válasza:
Nekem a gégészeten csinálták,mindig oda megyek a torkom miatt.Sokszor tükrözték is a torkom,gégém.Most is érzékeny a garatom.Én rendszeresen gargalizálok sós,langyos vízzel.utánna kicsit jobb,de nem múlik el végleg a torokfájás.Te is próbáld kerülni a hideg,csípős,szénsavas dolgokat,hátha javul.Igen cigizek,lehet az is baj.40 éves vagyok.
2021. ápr. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/332 A kérdező kommentje:
Nekem nem tükrözték csak a torkom nézte meg az orrom fülem ennyi.csak mindenen bepanikolok most is azon parázok hogy nem e valami rák.
2021. ápr. 29. 08:34
 10/332 A kérdező kommentje:
Neked volt már a mandula mögött a torok hátsó részén valami fehér foltok az is lehet a mandulámtol ? Mert mintha valami fehér kocsi foltok lennének a torkom hátsó részén
2021. ápr. 29. 09:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!