Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez szorongas, panik, vagy a...

Ez szorongas, panik, vagy a szivemmel van a baj?

Figyelt kérdés

Csutortok ota ossze-vissza ver a szivem, kihagy egyet, majd bedobban. Tegnap ota, ha tobbet mozgok, mint pl. felules az agyon, folyamatosan ez van, majd 1 orat kell fekudnom, mire abbahagyja. Mar kalimpalt is akkorakat, hogy azt hittem, ott halok meg.

Nem iszok, nem dohanyzok, se energiatal, se kave, nem vagyok kover, es mozogni is szoktam, de tenyleg stresszelek es szorongok, mint az allat, es erettsegizni is most fogok. Mas bajom nincsen, kapok rendesen levegot, tudok aludni, nem faj, es nem zsibbad semmim, csak akkor faj a mellkasom, ha elkezdek szorongani azon, h szivrohamom van.


2021. ápr. 27. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg kéne nézetni mert lehetséges hogy van a sziveddel probléma
2021. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a szorongást tartom valószínűnek, de ilyenkor minimum egy háziorvosi vizsgálatra szükség van.
2021. ápr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!