Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik akkor, ha házi...

Mi történik akkor, ha házi karanténban vagyok de az udvaron mások is tartózkodnak? Engemis megbüntethetnek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Pozitív PCR miatt hatósági karantént töltök de munkások járnak az udvarra mert a szomszéd tetőt cserél a garázsán

2021. ápr. 27. 16:57
 1/9 alletta ***** válasza:
89%

pozitív teszted van, fertőző vagy/lehetsz.

szerintem ne mászkálj az udvarra, ha mások is ott tartózkodnak.

nem véletlen a karantén!

2021. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igyekszem de a kutyát csak kivinném a házamhoz tartozó kertbe wczni, nem mondhatom neki h izzadja ki
2021. ápr. 27. 17:20
 3/9 A kérdező kommentje:
És az én kertemben vannak, nyilván én igyekszem távolságot tartani de az nem megoldás hogy az erkélyemre sem mehetek ki meg a kertembe se
2021. ápr. 27. 17:22
 4/9 alletta ***** válasza:
78%

próbáld meg kutyádat akkor vinni, amikor nincsenek ott a munkások.

a saját kertrészedben csak nem mászkálnak a melósok.

2021. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 alletta ***** válasza:

muszáj használniuk a te kertrészedet is?

tényleg kellemetlen, hogy saját kertrészedbe, erkélyedre(?) nem mehetsz ki.

szerintem az erkélyre igen.

a kerthasználatot valahogy tisztázzátok.

2021. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az én kertemben vannak, azért kérdezem. Nyilván direkt nem fertőznék le senkit. Jeleztem már írásban hogy nem megfelelő annyira az időpont de nem volt valami megértő. Annyi volt a válasz hogy mossam akkor bent a kutyasz@rt ő tetőt csináltat és szorgalmi joga van így meg már énse tudok annyira megértő lenni
2021. ápr. 27. 17:31
 7/9 A kérdező kommentje:
Az erkélyre sem tudok kimenni mert a garázs teteje és az erkélyem között nincs 1,5 méter sajnos. Reggel 7től este 6-7óráig folyamatos mozgás van a garázstetőn keresztül, ezegy kicsit hosszú időszak arra, hogy ne menjünk ki plusz az elkövetkező 7napban biztos agygörcsöt kap a kutya bezárva a lakásba mozgás nélkül
2021. ápr. 27. 17:38
 8/9 alletta ***** válasza:

"kedves" szomszéd, azért mert szorgalmi joga van, csak nem várhatja el, hogy te és a kutya egész nap a lakásban legyetek, ha van saját kertrészed, erkélyed.

valahogy csak meg kellene egyezni vele, vagy a melósokkal, hogyha ebédidőt, vagy pihenőt tartanak, egy fél órát legalább kint tudjál lenni a kutyával.

2021. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ez sajnos 3napja nem sikerült ebben megegyezni hogy mindösszesen napi 2x fél órát sueretnék kérni a saját udvaromon (ami tetőt nyilván elér maga felől is) na de mindegy majd én leszek a paraszt
2021. ápr. 27. 18:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!