Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az a tervem, h nyaron nagyon...

Az a tervem, h nyaron nagyon lebarnulok.. Nyilvan nem dél es 3 között es jó naptejjel... Ez egeszséges 0l napi 1 v 2 óra napozás barnulas?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Vigyázz, mert nem csak ebben az időtartamban lehet leégni. Illetve azért ne minden egyes nap csináld, az nem tesz jót. Óvatosan napozz, és szerintem fél óra után menj az árnyékba, ott is barnulsz.
2021. ápr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp használj legalább 20-as faktorú napolajat, úgy szépen fogsz barnulni, nem égsz le és véd is valamelyest a bőrrák ellen. De én amúgy nem javaslom, 20 évesen én is napoztam folyton meg szoli, most már inkább elfogadtam a fehér bőrömet és vigyázok rá, nem ér annyit a barnulás, és más országokban pont a fehér az ideál!
2021. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is így vagyok. Hulla sápadt a bőröm, egyik nyáron valamilyen oknál fogva nagyon lebarnultam. Nem éreztem önmagamnak amit láttam a tükörben. Azóta szeretem a fehér bőröm.
2021. ápr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8%
Magasztos életcél.
2021. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!