Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem kaptam meg...

Mit tegyek ha nem kaptam meg a védettséget igazoló kártyát?

Figyelt kérdés
Arra a kártyára gondolok, ami azt igazolja, hogy már átestem a víruson - ez volt kb. két hónapja, de nem jött semmi... Hol kéne érdeklődnöm vagy lekérnem az adott kártyát?

2021. ápr. 28. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is nagyon soká kaptam meg. Aztán végül lejárta előtt egy nappal megkaptam. Röhej az egész. Próbálkozz esetleg a kormányablaknál. De sajnos ezt én sem tudom.
2021. ápr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
vaalahogy éld túl teraszozás nélkül
2021. ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vedettsegiigazolvany@1818.hu vagy bejelento urlap
2021. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kormányablak, némi plusz pénzért kiállítják soron kívül.
2021. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4,hogy? Leirnad, hogy mi kell hozza?
2021. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Apukám intézte a napokban, be kellett vinnie a papírt a pozitív tesztről, és párezer (azt hiszem 3000) ft illetékért kiállítják a kártyát soron kívül. Legalábbis neki ezt mondták, még várja a kártyát. :D

2021. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Szuper, ha nem erkezik meg 2 heten belul akkor elintezem igy :) nagyon koszonom!
2021. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!