Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 0,5 Rivotrilt után nehéz légzés?

0,5 Rivotrilt után nehéz légzés?

Figyelt kérdés

Tegnap este 11 órakor be vettem 0,5 Rivotrilt és azóta folytonosan ássitok és mély levegőket veszek, kicsit olyan mintha nekem kellene néha vennem levegőt mert a tüdőm "elfelejti" és úgy érzem mintha kevés lenne az oxigén és picit ōsze vissza próbálná venni a tüdőm a levegőt? Ez lehetséges?


Egyébként most vettem be életemben először ilyen gyógyszert



2021. ápr. 29. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég erős szerről van szó,bár 0,5mg kicsi adagnak számít.

Ezek mellékhatások amiket írtál,nekem is vannak.

2021. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem okoz ekkora mennyiségnél légzésdepressziót, főleg nem úgy, hogy ébren vagy. Próbálj meg kicsit másra koncentrálni, foglald el magad és be fog bizonyosodni, hogy veszel levegőt ugyanúgy akkor is, ha nem figyelsz.
2021. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi kettes kicsit már kezdtem berazni és feketén szereztem be szóval egyáltalán nem voltam biztos magamban hogy mit csinálok csak a szorongásaim csökkentésre szeretem volna használni.
2021. máj. 8. 04:12
 4/7 anonim ***** válasza:
0,25-el kell kezdeni! Sok mindent kiválthat egyéb esetben.
2021. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azóta már jobban vagyok,bár a vesém az még mindig fajdogat
2021. máj. 18. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
0.5 rivo a bebi adag.
2021. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lehet csak bemeséltem magamnakxddd
2021. máj. 29. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!