Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szputnyik 2. oltás utáni...

Szputnyik 2. oltás utáni tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Én sajnos rosszul viselem.Elájultam az oltás után,hányás, több nap rosszullét...

Pár napig jobb volt, most megint szédülés,émelygés..

Alacsony vérnyomasom van alapból.

Valaki tapasztalt hasonlókat?



2021. ápr. 30. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 nap hőemelkedés és végtagfájdalom volt.
2021. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1-es és utána pihentél még, vagy visszatértél a hétköznapokba? Ha sportoltál, akkor mennyi idő után?
2021. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb ugyanaz volt nálam mint az elsőnél: a karom fájt/fáj (elsőnél 5 napig tartott) és 2 napig rettenetesen álmos voltam. Illetve az elsőnél egy kis fülzúgás.
2021. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A másodiknál végtag fájdalom, hidegrázás,kis hőemelkedés. Úgy éreztem magam egész nap,mint akin átment egy úthenger. Oltás helyén is fájt a karom.
2021. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Láz, izomfájdalom, fejfájás, mint akit megvertek. Az izomfájdalom és a fejfájás napokig tartott de engem az első is kiütött egy napra.
2021. máj. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#2

Másnap csak virágot ültettem, gereblyéztem a kertben (ez volt az a nap a hőemelkedéssel, végtagfájdalmakkal), azutáni napon már minden normális volt. Itthonról dolgozok, ehhez képest nem pihentem extrán.

2021. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak a tű beszúrásának helye fájt (egy idős bácsi adta be, és hát szépen meg is mozgatta, elnézést is kért :)

Testvéremnél pedig láz volt aznap éjszaka, de azután neki sem volt semmi.

2021. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első után sem volt semmi más bajom, csak az, hogy 4 napig fájt a karom, de a második uta a ez is elmúlt 2 nap alatt.
2021. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!