Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek is hülyeség ez a...

Szerintetek is hülyeség ez a védettségi igazolvány? Láttok esélyt arra, hogy nyárig eltörlik?

Figyelt kérdés
Szerintem óriási baromság. Nem korlátozhatnak ilyen módon senkit, tulajdonképpen bűncselekményt követnek el. Ha figyelnének arra, hogy valójában mit akarunk mi magyarok, akkor biztos nem csináltak volna ilyen hülyeséget. Miért csak Magyarországon van ez?

2021. máj. 1. 16:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
90%
Az utolsó mondatodban nem vagyok olyan biztos...
2021. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
78%

Nem csak Magyarországon van ilyen.

Az, hogy 18 alatti fiatalok csak védettségi igazolvánnyal rendelkező felnőtt kíséretében mehetnek bizonyos helyekre, értelmetlen. Mitől jobb az járványügyi szempontból, hogy ott van plusz egy oltott ember mondjuk egy könyvtárban?

Az pedig szomorú, hogy egy csomó gyerek azért nem mehet el egy állatkertbe vagy uszodába, mert a szüleinek nincs igazolványa. Így a szülőkkel együtt a gyerekeket is diszkriminálják.

Kíváncsi leszek, fenn merik-e tartani ezt a rendeletet egész nyáron, főleg, ha az esetszámok radikálisan lecsökkennek.

2021. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
57%
Vidéki kisváros, kutyamenhely. Önkéntes alapon kutyát sétáltatni csak igazolvánnyal. Adományt - of course - le lehet adni kártya nélkül is.
2021. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
69%
Tegyék kötelezővé az oltást, és vállalják a felelősséget.De ugye azt nem, praktikusabb kikényszeríteni, megkülönböztetéssel.
2021. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
79%
24.Hiába vállalja a felelősséget érte akárki,én azzal nem érek semmit.
2021. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
60%
A kártyán még az sincs rajta, hogy mi ellen vagyunk védettek.
2021. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
25 ös de érsz. Ha meghalsz az oltás miatt, az állam kártalanítja a családodat.Ez van ha kötelező, persze a föld alatt neked mindegy. De ha van gyereked legalább nem éhezik majd.
2021. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
86%
26 Hát a koronavírus ellen vagy védett, egyértelmű, ha nálad a kártya messze kikerül.
2021. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
75%
#27: Te hallottál már olyan esetről, hogy Magyarországon egy kisgyerek családjának kártérítést fizettek volna kötelező oltás által okozott súlyos mellékhatás miatt? Én nem...
2021. máj. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!