Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek is hülyeség ez a...

Szerintetek is hülyeség ez a védettségi igazolvány? Láttok esélyt arra, hogy nyárig eltörlik?

Figyelt kérdés
Szerintem óriási baromság. Nem korlátozhatnak ilyen módon senkit, tulajdonképpen bűncselekményt követnek el. Ha figyelnének arra, hogy valójában mit akarunk mi magyarok, akkor biztos nem csináltak volna ilyen hülyeséget. Miért csak Magyarországon van ez?

2021. máj. 1. 16:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Igen, hülyeség. Nem, nem fogják eltörölni.
2021. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Hulyesegbol sem fogjak eltorolni.
2021. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak Magyarorszagon van/lesz ez sajnos. En is baromsagnak tartom, egy honapja estem at rajta, szoval kartyam LENNE, ha kuldenek... Nem latok ra eselyt, hogy eltoroljek, mondjuk nyaron nem leszek itthon, ugyhogy meg hasznalni sek hasznalnam.
2021. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%
Legkésőbb decemberben eltörlik. Jövőre választások.
2021. máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
75%
szerintem is hulyeseg.egaz nekem megvan mind2 oltas (tehat az igazolvany is) de akkor is... mindenkinek joga van eldonteni hogy szeretne- e az oltast, ezzel szerintem se korlatozhatnak az embereket, hogy bizonyos dolgokat csak az oltottaknak szabad
2021. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%
Lehetne hülyeségnek nevezni,csak az a baj,hogy ez nem vicces. Az az ország ami ilyet mer lépni,az véleményem szerint nem demokrácia többé.
2021. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
32%

Én eleinte oltásellenes voltam, mert féltem tőle. Aztán mégis beoltattam magam, semmi bajom tőle és úgy gondolom, hogy igenis legyen foganatja annak, ha valaki ezt meglépi saját és mások védelme érdekében. Ha semmi előnyünk nem származna az oltásból, akkor a kutya nem oltakozna és sosem lenne vége a járványnak, legalábbis nem egyhamar. És még nagyon sokan halnának bele.


Jogellenes vagy sem, ha ezzel oltakozásra lehet buzdítani embereket, akkor ideiglenesen jó dolog ez a kártya.

2021. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
51%
Igaz, ha ez buzdítás lenne. De jelenleg kényszer. Majd ha eldönthetem, hogy mivel oltakozom - és nem csak a kínai szart akarják rám erőltetni -, na akkor lenne buzdítás. Esetleg. Talán.
2021. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
62%
#8 és aki szerint mind szar?
2021. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%
#9, jah, hát jogos..(8-as voltam)
2021. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!