Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vedettsegi kartyat hova...

A vedettsegi kartyat hova fogjak kuldeni?

Figyelt kérdés

Allando lakohelyre vagy tartozkodasira? 2019 oktobereben jart le a tartozkodasim, azota nem ujitottam meg (kollegium cime egyebkent, es mar '17 ota nem is a koliban lakom). Ilyenkor az allando lakohelyre fogjak kuldeni a kartyat? (Gondolom, latjak azt a rendszerben, hogy 2019 oktobereben jart le a tartozkodasim.)

Oltoorvos nem tudta.


2021. máj. 4. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Tartózkodási. Én is ezzel szenvedek, hogy a koli nem akarta átvenni, visszaküldték a feladónak, majd kipostázták újra a koliba, ahova a postás már valószínűleg ki se viszi, mert tömegesen nem vettek át semmit. Pedig az űrlapon direkt az otthoni címemre kértem, ki érti ezt? :D

Lejárt tartózkodásival nem tudom, mi a helyzet.

2021. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit az első ír. Én úgy tudom, hogy arra a címre küldik, amit megadtál, amikor jelentkeztél.
2021. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tartózkodási helyet küldik. Ezer éve albérletben élek, januárban regisztráltam az oltásra, az állandó lakcímemmel, március végén jelentkeztem be hivatalosan az albérletben. Két héttel később oltottak, a kártyát az albérletbe küldték, pedig ezt a címet biztosan nem adtam meg.

A lejárt tartózkodási viszont olyan, mintha nem is lenne, úgyhogy szerintem az állandóra küldik ilyenkor.

2021. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!