Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyit lenne egészséges...

Mennyit lenne egészséges dolgoznom,másod állásokat halmozni?

Figyelt kérdés

Röviden heti átlag 6 nap ami átlag 60 óra munka.

Van egy 8 órás munkahelyem ahol ha túlperceket összeadom havi átlag 3 túlórám van. Kb tavasz közepétől ősz közepéig több.

Ez teherautók vezetése,középnehéz fizikai munka(pakolás,szerelés...) részben szabadban,néha koszos körűlmények közt munkavédelmi bakkancsban amit csak hosszú utakon veszek le.

Itt kézhez kapok kb 200ezret+borravalót.

1. Másodállás Autósport rendezvényeken munka,hobbinak indúlt egész jó vagyok benne, de leginkább mert mindig lehetett számítani rám ezert keresett vagyok ott is. Itt mindenféle időjárasi körülmények közt kell dolgozni,1-3 napokat. Van amikor 14-16órat de átlag 10et. Hétvégente vagy szabadság alatt csinálom

2. Másodállás kisbuszozás sportakadémiánál . Ami tetszett benne,járni az országot. 10-12en csináljuk mikor ki ér rá. Igazából nem nehéz munka de néha időigényes. Hajnalban menni máskor éjjel jönni,van 5 óras "nap" van 14 órás. Fizetése nem jó,de mellékesnek elmegy.

3.Másodállás előző kettőben pangás /holtszezon volt csináltunk egy tetőt egy raktárra(laposra sátor tetőt)most ugyanott lenne egy másik tető is.

4. Nem állás de munka de illendő,két falusi nagymama segítése.


Kell a pénz mert,csináltam hülyeségeket aminek több millió forintot volt az ára. Se saját házam,se autóm se családom.

35 éves egyedülálló férfi.



2021. máj. 4. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ammennyit a szervezeted elbír. Erre nem lehet konkrét számot írni. Egy idő után a szervezet kimerül és ezt fizikai és lelki tüntek formájában - pl. szorongás, alvászavar, fáradtság, többször lebetegedsz... - jelzi. Ha ezek jelentkeznek, akkor az egyik másodállást - szerintem a kisbuszozást a hajnali és éjjeli munka miatt - szüneteltetni kellene.
2021. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!