Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már a koronavírus elleni első...

Már a koronavírus elleni első oltás után küldik a védettségi igazolványt vagy csak a második oltás után?

Figyelt kérdés
Mennyi időnek kell eltelnie a két oltás között?

2021. máj. 5. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első után küldik. A két oltás között eltelt idő minden vakcinánál más.
2021. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én az első után 12 nappal kaptam meg, és még tíz nap volt akkor hátra a következőig. A QR-kódot megnézve fog látszani szerintem, hogy mennyit kaptál belőle.
2021. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Már az első oltás után "véd" az igazolvány, kivéve a tanárokat, akik rinyáltak, hogy ők nem védettek egytől. Remélem ők csak a 2. után 2 héttel kapnak.
2021. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A határidő nem 8 nap?

2021. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as

Miért, nem ezt mondták a tanárok, okostojások !?

2021. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 Én is azt hittem, de most olvasom újságban is, hogy 2 hét. Lehet, hogy különböző vakcináknál különböző időtartam, amíg kialakul a védettség, és ezért egységesen veszik a leghosszabbét.
2021. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#3 Valamennyire véd az első is, de a második az, ami felviszi a 60% körülről 90% fölé (vakcinája válogatja). Olyan nincs, hogy „a tanárok” panaszkodnak, mert nem egy homogén massza, hanem több ezer külön személy. Igazolványt meg mindenki az első oltás után kap.
2021. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Pfizeré már 1. után is 80%-os, és de, mivel a tanárok folyamatosan keresték a kifogásokat, ők gyakorlatilag úgy kommunikálták, mintha 0 lenne.
2021. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
első oltás után 1 2 héttel kiküldik postán az igazolványt. De már Orbán fenyegetőzik, hogy azoknak érvényteleníti az igazolványt, akik nem mennek el második oltásra. Nekem egy sem kell. Olvastam egy orvosporofesszor cikkjét, melyben nyilatkozta, hogy emberkísérletek folynak.
2021. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!