Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koronavírus oltás előtt nyugtató?

Koronavírus oltás előtt nyugtató?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva kapom meg a Szputnyik védőoltást, azonban eléggé pánikos vagyok, és a kórházakat sem bírom túl jól. Megérzem azt a szagot és úgy érzem menekülnöm kell innen.

Így nem magától a szúrástól félek, hanem a helyzettől.

Alapvetően nem szedek gyógyszert a pánikra a mindennapi életben kordában tudom tartani, de a biztonság kedvéért szokott nálam lenni egy fél 0,25-ös xanax.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek, ha nagyon bepánikolnék bevehetek-e oltás előtt egy fél szemet, hogy kicsit ellazítson?



2021. máj. 7. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges
2021. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Igen felesleges de ha aznap úgy érzed hogy attól megnyugszol akkor vedd be.Jobb mintha befeszülnél és esetleg egy pánik rohamot kapnál
2021. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én előtte kb.másfél órával egy xanaxot vettem be (0,25-öst),semmi bajom nem lett (itt a lényeg,ne közvetlenül előtte),igaz én kínaira mentem.
2021. máj. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!