Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak az izzadás ellen?

Mit csináljak az izzadás ellen?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, évek óta küzdök (büdös) hónalj izzadással. Mindegy, hogy mit csinálok, szinte mindig izzadok. Akár melegem van, akár fázom. Dezodort természetesen minden reggel használok. Van erre megoldás?

2021. máj. 8. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Az izzadással a szervezeted méregtelenít. Azért "büdös", mert sok méreganyag halmozódott fel a szervezetedben. Ne használj dezodort, mert a bőr pórusait összehúzza, így a verítékmirigyek nem tudnak megfelelően működni. Gyakrabban kell tisztálkodni és fehérneműt cserélni. Ha a méreganyagok eltávolodtak, nem leszel az izzadtságtól büdös! Ha akkor is zavar a szagod, használj egy kevés parfümöt.
2021. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A hintőpor sokkal jobb mint a dezodor, én is azt használom és úgy nem vagyok büdös.
2021. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!