Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van esély a Szputnyik oltásra...

Van esély a Szputnyik oltásra ezen a hétvégén is?

Figyelt kérdés
Sajnos múlt hétvégén nem tudtam elmenni és a pénteki vagy hétvégi időpontok lennének a legjobbak, a most hétvégére pedig már nem látok szputnyikos időpontokat, lehet azért mert addigra elfogynak a vakcinák vagy szerintetek van esély, hogy feltöltsék ezeket az időpontokat?

2021. máj. 10. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Naponta frissíts rá az oldalra. Vagy elfogyott vagy átütemezik és még nincsen feltöltve az új időpont. Amikor Sputnikra vártam, akkor én is láttam ilyet, hogy eltűntek az időpontok, de aztán másnapra újra megjelentek.
2021. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Már nem lesz több szputnyik, a cég a megrendelt mennyiség egészét leszállította tegnap, amik 2. körös vakcinák lesznek. Egyébként én pont tegnap voltam szputnyikon, szóval valószínűleg te is tudtál volna rá időpontot foglalni.
2021. máj. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es, ahogy írtam a leírásban nekem csak a hétvégék jók, de igazából most sikerült foglalni szombati napra:)
2021. máj. 12. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!