Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Foglaltam időpontot a covid oltasra, de az idopontfoglalas utan nem nyomtattam ki az adataimat tartalmazo visszaigazolast. Ezt mindenkepp ki kellett volna nyomtatni, vagy enelkul is fogadni fognak majd?

Ezenkivul kell barmi mas nyomtatványt magammal vinnem?


2021. máj. 10. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Érdemes akkor a visszaigazoló emailt kinyomtatni. De ha nem nyomtatod ki, akkor is fogadnak. Annyiban érdemes, hogy egyrészt például, amikor én voltam, megváltoztatták az oltópontot, így ez alapján át tudtak irányítani.

Illetve volt egy srác, aki rosszul tudta, milyen oltásra megy, ez alapján azonnal tudtak neki segíteni, nem kellett a rendszerben keresgélniük.

A beleegyező nyilatkozatot kell vinni, de ha valaki nem viszi, adnak ott is. Mondjuk akkor necces, ha fiatalkorú, és nincs ott a szülő, mivel neki is alá kell írnia.

Illetve személyi igazolvány, taj kártya kell még.

2021. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!