Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a beöntés? Még soha nem...

Fáj a beöntés? Még soha nem kellet ehez fordulnom a kúp mindig jó volt de most nem.

Figyelt kérdés
Már 4 napja nem volt székletem nem segít semmilyen kúp és az orvos azt mondta hogy ha holnapig nem javul akkor menjek el a patikába és vegyek egy beöntöt de nagyon félek tőle mert még soha nem kaptam beöntés azt se tudom hogy kezdjek hozzá. Milyen pózban vagy hogyan. Én a kúpot Gugolva szokta de ezt nem tudom hogy kell ha tudtok segíteni akkor kérlek segítsetek remélem nem fog nagyon fájni. Félek😬

2021. máj. 10. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj
2021. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

Tapasztalatom szerint nem fáj.

Guggolva próbáltam, fürdőkádban.

Ne izgulj, kitartás kívánok neked! :)



Tisztelt illetők, akik törlik a kulturált válaszaimat, ugyanazt, sorozatban sokadszor, indokolatlanul!



Legyenek szívesek visszatenni és itthagyni kultúrált szakmai válaszaimat, hiszen érdeklődik a kérdező a kérdésével, hogy miért


nem oltattam magam.



Erre a PCR teszt feltalálójától bemásoltam video előadást, amit harmadszor töröltek! Holott ez nyilvánvalóan hasznos és érdemleges válasz, részemről.



A törléseikkel elárulják a szándékaikat.



Kérem tisztelettel, hogy hallgattassák meg mindenki, aki kultúráltan válaszol, és érdemben is, mint például én.



Megköszönném. Én törvénytisztelő állampolgár vagyok.


Nem gondolom, hogy jó dolog, ha valaki nem törvénytisztelő, mint egyesek.



Én tisztelem azt is, aki eddig nem volt korrekt, de most


megkérem, hogy ne töröljék. Ismerem a törvény idevágó passzusait, az Alaptörvényt és az Alkotmányt is.



Tisztelettel.

2021. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj, de furcsa érzés, meg amikor megindul, akkor lehet kis görcsölés, kellemetlen érzés. Én háton fekve szoktam beadni felemelt lábakkal, de ahogy sikerül, meg ahogy kényelmes. Ne izgulj rajta, egyáltalán nem ijesztő!:)
2021. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fáj. Szülés előtt volt beöntés, nem fájt. Csak furcsa érzés.
2021. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tényleg nem fájt ma meg vettem és használtam is amikor bedugtam kicsit fura volt de utána nem is éreztem végre sikerült egy kicsinek ki jönnie után raktam fel pezsgő kúpot is és most már jobban vagyok.

Köszönöm hogy segtettetek.

2021. máj. 11. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!