Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más 16-18 éves is van, akit...

Más 16-18 éves is van, akit nem vesz be a rendszer oltásra?

Figyelt kérdés

Ugye most a héten oltják a 16-18 éveseket a Pfizerrel, és én nem tudom, mi lehet a gond, folyamatosan azt írja ki a lekérdezős oldal, hogy NEM, nem érkezett meg a vakcinaigényem, mikor 2x is regisztráltam már... (egyik márciusban, másik április végén).

És kezd aggasztani, mert körülöttem már szinte mindenkit behívtak, engem meg abszolút nem fogad be a rendszer, emailt se kaptam, és egészen biztos vagyok abban, hogy az adataimat teljesen pontosan írtam be...

Mással is ez van?

Mellesleg az oldalon megadott email címre írtam, természetesen semmi reakció... a telefont sem veszik bent fel.



2021. máj. 11. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Regisztrálás után tudsz időpontot foglalni.
2021. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, rosszul tudom, de a fiatalkorúak régi regisztrációját úgy tudom, törölték. Legalábbis nálunk azt javasolták azoknak, akik korábban regisztráltak, hogy május 1 után regisztráljanak újra!
2021. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Oh és ha most lemaradtam, akkor nagyjából mikor leszek beoltva?

Ezt lehet tudni vagy még semmi sem biztos? olvasgatok cikkeket, de nem lettem okosabb...

2021. máj. 11. 12:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Elvileg aki lemaradt, az is regisztrálhat, és amikor a felnőtteknek nyitott lesz az időpontfoglalás Pfizerre, akkor tudnak ők is időpontot foglalni. Hogy ez mikor, arról nem szól a fáma, de szerintem egy-két héten belül.

Vagy:

Próbáld meg az adatvedelem@neak.gov.hu emailcímet, regisztrációval kapcsolatos problémákban tudnak segíteni.

2021. máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerdáiig tudsz regisztrálni és időpontot foglalni. Csütörtöktől oltanak.
2021. máj. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Regisztráltam 3x is mostmár, de semmi... egyébként az emailt se olvassa el senki, hiába írtam, vagy hívtuk is a megadott számot.
2021. máj. 11. 13:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is. Elvileg két hete be vagyok regisztrálva, mint 18 alatti, erre a foglalás reggelén kiírta, hogy nincs előzetes regisztráció. És valóban nem volt, vagy nem tudom. Most újra regisztráltam, engedte, az eddigi regisztrációt nem vette be valamiért a rendszer.
2021. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mikor regisztráltál újra, utolsó válaszoló? Amit elfogadtak.
2021. máj. 11. 14:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Tegnap reggel engedte, hogy regisztráljak. De ugye így tuti ugrott ez az elore regisztraltaknak szóló időpont foglalás.

Szóval várok, hogy így mi lesz.

2021. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 16-18 év közöttiek péntekig tudtak regisztrálni. Akik regisztráltak szerdáig tudnak időpontot foglalni és csütörtöktől oltják szülői beleegyező nyilatkozattal.
2021. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!