Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltásra való regisztrációtól...

Oltásra való regisztrációtól számítva hány napnak kell eltelnie, mire a NEAK rendszere "Igen"-t ír?

Figyelt kérdés
17 vagyok, és még pénteken beregisztráltam, mikor bejelentették, hogy elkezdik az oltást 16 felett. Most épp szerda este van, de még mindig nemleges választ kapok, pedig jópár ismerősöm, aki ugyanakkor regisztrált már vissza lett igazolva.

2021. ápr. 28. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Regisztráld magad újra. Engem először valamiért nem vett a rendszer, megcsináltam újra és utana azonnal láttam ahogy lekértem, hogy regisztrálva vagyok e.
2021. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kollégámnak 2 nap volt, nekem 6. Azonos napon regisztráltunk.
2021. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok, múlt pénteken regisztráltam, továbbra is nemet ír a lekérdező oldal. Egy Index-cikk olyat írt tegnap, hogy csak 18 év felett lehet regisztrálni, szóval ez eléggé zavaros.
2021. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!