Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Regisztráltam COVID oltásra...

Regisztráltam COVID oltásra 2x is mégsem dolgozza fel a rendszer?

Figyelt kérdés

Azt írja a honlap, lehet hogy kell 1 kis idő, hogy feldolgozzák. De mennyi? 6 és 2 napja is regisztráltam, de még mindíg azt írja, hogy "NEM"


írnom kellene erre az e-mailre? adatvedelem@mk.gov.hu



2021. ápr. 13. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
31%
A türelmetleneket automatikusan a végére sorolja.
2021. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha másodjára is azt írta ki hogy nem sikerült regisztrálnod ugyanazzal az email címmel, akkor még próbálkozz, és nézd át hogy jól írtad be az adataidat, és mindenképp pipáld ki mind a kettő "kipipálni valót" bocs de nem tudtam máshogy leírni, max kapsz 3 általános emailt, amit törölsz. Én a férjemet azonnal be tudtam regisztrálni, és jött is rá email. az első hozzászólót nem is értem, mivel te nem az oltásra kérdeztél rá.
2021. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!