Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen meghalhatok éjjel ha...

Hirtelen meghalhatok éjjel ha magas a pulzusom?

Figyelt kérdés

Ma 2x mertem a vernyomasom, az normális volt, viszont a pulzus magas volt, egyszer 110,aztán meg 83

16 eves vagyok, de keveset alszok, szorongok és dohányzom is.

Bekovetkezhet nálam hirtelen szivhalal? Nagyon felek tole, hogy esetleg emiatt meghalok egyik éjjel. Kerlel nyugtassatok meg, hogy ez nem lehetséges.



2021. máj. 11. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút normális az ilyen pulzus, ha pl. valami megerőltető dolgot csináltál előtte vagy akár valami miatt ideges vagy, és nagyon, nagyon-nagyon-nagyon messze van attól, ami veszélyes lehetne. Szóval aludj csak nyugodtan, teljesen kizárt, hogy emiatt szívhalál következzen be nálad.
2021. máj. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Amnyira nem magas pulzus, nem kell aggódni ilyenektől. Azért valóban kicsit magas, én lehet felkeresnék egy orvost. Bár azt sem muszáj, mondom ez még nem olyan durván magas
2021. máj. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jaj nekem 120 felett is szokott lenni a pulzusom :D

Panikbetegseg+szorongas es dohanyzas is van de alapjaraton a tul alacsony vernyomasom miatt magas a pulzusom. (ez alacsony vernyomasosoknal teljesen normalis)


Amikor nem aludtam 36 oraig na akkor brutal magas volt a pulzus, szoktam nezni az ejjeli pulzusom is (okosora) ha nincs remalmom vagy nem riadok fel rosszulletre akkor ejszaka teljesen jo. Ugyhogy ezen ne stresszelj, ejjel nyugalmi allapotban vagy.

2021. máj. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetséges. Ha már ilyen fiatalon problémák vannak a keringéseddel, azonnal szokj le a dohányzásról. A 83-as pulzussal amúgy semmi baj nincs, kérdés, mit csináltál a 100 feletti előtt.
2021. máj. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es mi a fenének ijesztgeted a gyereket hülyeséggel , 83bpm az semmi, és 100bpm se sok , főleg cigi és stressz, a vérnyomás jó , nem szédűl. Mért kell ijesztgetni? Mert az a legkönnyebb!!

Jogos ha az ember fél , de sokszor nincs ok rá , de ha beparáztatják még jobban fog félni , akkor is ha egyébként nem kellene.

2021. aug. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!