Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le?

Hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már kb. két éve a fogyással küzdök,de semmire nem jutottam.:(( Rendszeresen aerobikozok egy héten 3-szor egy-egy órát.Az se segít, pedig minden erőmet beleadom. Volt amikor koplaltam két napig, egy grammot sem adtam le. Anyukám nem támogat a fogyásban,mert mindig azt mondja, hogy jó vagyok úgy ahogy vagyok. Ki szeretném próbálni, hogy a diétával előrébb jutok-e de nem tudom, hogy hogyan kezdjek bele. Mindenből próbálok keveset enni de nem tudom, hogy mit érdemes enni. Elég vastagok a combjaim ezért nyáron eszembe se jutna, hogy egy rövidnadrágot felvegyek.

Mit tehetnék, hogy legalább 8-9 kilót leadjak?

És nem kérek semmi negatívat...



16/L,165 cm,71kg.



2021. máj. 12. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A fogyáshoz az étrenden kell változtatni, a koplalással csak annyit érsz el, hogy a dupláját hízod vissza.

Ahhoz, hogy lássuk hol van a probléma, tudnunk kellene, hogy nagyjából mit és mennyit eszel egy nap.

2021. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Reggelre mindig kb 20g zabkását eszek. Az ebédemet menzán eszem meg,az változatos,olaj nélkül főznek-sütnek,de azt se mindig eszem meg. Vacsorára egy csésze teát iszok.
2021. máj. 12. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egyenlő a koplalással. Ettől az étrendtől az anyagcseréd már le is lassult, nem csoda, hogy nem fogysz. Így ráadásul izmot sem tudsz felszedni, olyan alacsony a fehérje beviteled.

Változatos, vitamindús étrendre van szükség, amit teljes értékű élelmiszerekből állítasz össze.

Nagyjából így kellene kinéznie:

- reggeli: tk kenyér + sovány sajt + zöldségek/tk kenyér + tojás + zöldségek/túrós-magvas zabkása/natúr zabkása erdei gyümölccsel/túrós zabpalacsinta...

- tízórai: valamilyen gyümölcs + 10 szem mandula/kesudió/paradió...

- ebéd: a menza kaja.

- uzsonna: cottage cheese + zöldségek/cukormentes túrókrém banánnal

- vacsora: sovány hús (csirke, pulyka, hal...), valamilyen párolt zöldség


Egy kis mellékes:

- igyál minimum 2,5 l vízet

- napi 3-4 alkalommal egyél zöldséget/gyümölcsöt

- ehetsz este 6 után is...

- az aerobic mellett heti 3 erősítő edzésre is szükség van

- nincsen abszolút tiltott étel ha tudsz mértéket tartani

2021. máj. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget!
2021. máj. 13. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!