Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már lassan egy...

Mit tegyek? Már lassan egy napja halogatom a széklet ürítést, de itt ahol vagyok nem igen merek elmenni. Meg időm se lenne,olyan sok.

Figyelt kérdés

Most vagy azt csinálom hogy be próbálkozok, de attól félek hogy sokáig tartana, hát és ja.

De ez meg egyáltalán nem egészséges. Már bánom hogy nem mentem el amikor még időben voltam...

Vagy a másik hogy még tartogatom holnapig. Holnap már otthon leszek, és akkor ja...



2021. máj. 13. 21:46
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%
Szia jelolj be tudok segiteni!!
2021. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Itt nem tudnád leírni?
2021. máj. 13. 21:51
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Egyszer voltam a gimivel 11 napos spanyolországi úton. A wc-k ilyen műanyag boxok voltak, az ajtó alja sem volt zárt. A 11 nap alatt maximum kétszer mertem kakilni xd Borzalmas volt, 5-6 nap után már úgy feszített. Szerintem lazulj el és gondolj arra, hogy gyorsan kitolod, lehúzod, illatosító és kész. A kakilás természetes dolog, ez van, ne szégyelld.
2021. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Inkább kakkantani menj, mint utána urológushoz bélcsavarodás miatt.
2021. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%

Menj el ejszaka amikor mar mindenki alszik, ha szegyenlos vagy. Gondolom kolirol van szo. Reggelre a szag is elmegy nem veszik eszre.

Nem egeszseges tartogatni, de tudom, hogy sokan akar 1 hetig is tartjak mert gaznak erzik. Nem tudom hogy birjak ki

2021. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Én is amondó vagyok, hogy osonj ki este, akkor nyugodtan el tudod intézni.
2021. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
45%
Amikor a legelső barátommal jártam és 1 hétig náluk voltam, addig nem mertem elmenni kakilni. Tartogattam és annyira felpuffadt a hasam és görcsölt, hogy alig tudtam megmozdulni. Azt hittem mentőt kell hívni.A barátom meg elmondta a szüleinek, azok meg azt hitték szorulásom van és szilva lekvárral próbáltak etetni. Utána még nehezebb volt tartani, alig vártam, hogy hazaérjek. Baromi ciki volt, a mai napig az ha visszagondolok pedig már 10 éve volt. :D Most már nem tartogatom, ez természetes dolog, hamar végzek is szerencsére. :D Régen megnyitottam a tusolót és addig elvégeztem gyors a dolgom:D
2021. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De nagy baj lesz ha holnapig tartom? Akkor már úgyis otthon leszek
2021. máj. 13. 22:09
 9/15 anonim válasza:
10%
Szerintem 1 naptól nem lesz bajod.
2021. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A holnapi már a 2. lesz.
2021. máj. 13. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!