Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már lassan egy...

Mit tegyek? Már lassan egy napja halogatom a széklet ürítést, de itt ahol vagyok nem igen merek elmenni. Meg időm se lenne,olyan sok.

Figyelt kérdés

Most vagy azt csinálom hogy be próbálkozok, de attól félek hogy sokáig tartana, hát és ja.

De ez meg egyáltalán nem egészséges. Már bánom hogy nem mentem el amikor még időben voltam...

Vagy a másik hogy még tartogatom holnapig. Holnap már otthon leszek, és akkor ja...



2021. máj. 13. 21:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bajod lenne, de persze emberfüggő lehet.
2021. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%

Attól függ. Ha inger van akkor, hogyha tartogatod azzal kárt okozol a záró izmaidban, mert folyamatosan feszíted. Ezért mondom, hogy ha rendszert csinálsz belőle, akkor ebből bélcsavarodás lesz. Nem tudom hány éves vagy gondolom fiatal, de megérné neked, hogy hetente urológushoz járj és turkáljanak a seggedben, mert nem lesz megfelelő visszatartásod már?

Ma este kelj fel hajnali 1 körül és menj el... De ez egy vicc, hogy nem merek wczni menni. Miért hiszed, hogy pisilni nem ciki, de kakálni igen?

2021. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én tanulmányi kiránduláson minden 2-3. nap, mikor már nagyon kellett, éjjel mentem ki. Hát nem egy jó dolog, én is attól féltem, hogy mit szólnának mások, ezért tartogattam. Fent maradtam mindig 1-2 óráig, mikor már mindenki aludt körülöttem, akkor lementem és kakiltam nyugodtan.
2021. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%

Te tudod tartogatni? Wow, nekem, ha menni kell, megyek, nem hisztizek hülyeségeken.

Kinyomom, törléssel együtt is megvagyok két percen belül.

2021. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
12-es, még jó, hogy az urulógosnak SEMMI köze a végbélhez...
2021. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!