Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudhatjuk biztosra...

Honnan tudhatjuk biztosra hogy nem ártalmasak a koronavírus oltások?

Figyelt kérdés

Például azt se tudhatjuk hogy hosszútávon (5-8 év múlva) okoz e valami bajt. Attól még hogy azt mondják hogy a magyar szakemberek is bevizsgálták stb. , aki nem oltatja magát az nem bízik bennük , ettől még mi nem bizonyosodhatunk meg az oltásokban szerintem. Most halottam hogy Szerbiában is sokan nem merik az oltást vállalni.

Illetve amire még kíváncsi vagyok: Az miért van hogy az Orosz és Kínai oltásokat nem kaphatják azok akiknek kezeletlen krónikus betegsége van , a többit meg igen? És akinek beadják (Kínai, Oroszt) és nem tud róla hogy van krónikus betegsége? Teljes kivizsgálás kéne , hogy ki lehessen jelenteni hogy nincs. Ráadásul bármikor mondhatják hogy mindenkinek a saját felelőssége hogy beadatta az oltást. Ez se tetszik nekem.



2021. máj. 19. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Sehonnan. Lutri, mivel most tesztelik.

Szlávik is megmondta, idézem:

„Magyarországon és az egész világban most egy gyógyszerkísérlet zajlik. Ne felejtsük el, hogy a gyógyszereknek, az oltóanyagoknak a kutatása kettő évet vesz igénybe. Itt nincs két év. Tehát jelenleg az egész Földgolyón egy gyógyszerkísérlet zajlik, hiszen mi is még a két éven belül vagyunk, tehát valójában tényleg ez zajlik, de ez senkit nem zavar.”

https://www.youtube.com/watch?v=pk7i57eL4vY&fbclid=IwAR1LLmZ..

2021. máj. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Nekem vannak kezeletlen krónikus betegségeim és a kínait kaptam. :D


Amúgy egy most beadott oltásnak milyen hatásmechanizmussal lesz 8 év múlva következménye?


Illetve amúgy köszi, de ezerszer az oltás, mint egyszer a long-COVID egy kéthetes brutális betegség után.

2021. máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
De miregondoltok, mi baj történik? Még 2 fejünk nő vagy mi? Oltasok és új technológiák eddig is voltak. Régen is máglyára tették aki valami új dologgal állt elő és persze azok ma már mind természetes részei az életünknek. Túl fél aki ilyeneken aggódik
2021. máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De miért mondhatta ezt Szlávik amikor ő a Fidesznek az embere. Vagy nem?
2021. máj. 19. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:
10%

#4

Azért, mert a legtöbb ilyen "szakember" pénzzel megvehető. Az ATV biztos jó sok pénzt adott neki és így kiteregette a szennyest. Másik csatornán meg mást mond. És a legtöbb ilyen embereknek hisznek? Hisz a legtöbb pénzéhes k..rva.


Ezt a videót is érdemes megnézni:

https://www.youtube.com/watch?v=Q19B7z7jYeE&t=5s&ab_channel=..

2021. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy igazából tök igaza van, 1 éve sincs a vakcina, elég lutri. Majd idővel kiderül mi lett volna a helyes, senki sem halhatatlan, se az oltott, se az oltatlan, a köztes időben pedig mindenki eldönti, hogy érzi magát biztonságban. A vírus kezdetén trend volt az egész jelenséget és az oltást szidni, mióta védettségi kártyán múlik majd a társasági élet és szórakozás, hirtelen megugrott az oltások száma. Én erre azt mondom, félni a vakcinák hatásaitól ugyanannyira kicsinyes, mint csak a szórakozás, utazás céljából oltatni. És nem kell az álszentkedés, ha holnap bejelentenék hogy a kártya csak egy trükk volt a megfelelő számú beoltottak eléréséhez, és eltörölnék a védettségi kártyát, kíváncsi vagyok, hányan kapnának agyvérzést.
2021. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!