Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak akik magas vérnyomással...

Vannak akik magas vérnyomással kaptak szputnyikot?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen tüneteitek voltak?

2021. máj. 19. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Na pont az ilyen kerdesek miatt nem adom be magamnak meg egyik oltast sem. Plusz szedek mas gyogyszert is.
2021. máj. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Faterom Szputnyikot kapott magas vérnyomással, semmi komolyabb tünete nem volt, max fáradtság és karfájás
2021. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, most jut eszembe ismerős 70 éves anyjának is magas a vernyomása és Szputnyikot kapott es semmi baja
2021. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igen,kis fáradtság más nem volt
2021. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, reggel 9:40 kornyeken kaptam meg, azota semmi mellekhatas nem jelentkezett.
2021. máj. 20. 17:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagybátyámnak (40 éves) kezelt magas vérnyomása van, de a Szputnyik beadását követő napon otthon az udvaron összeesett. Szerencsére a párja is otthon volt, és épp észrevette az ablakból. Kórházba vitték mentővel. Kiderült, a vérnyomása 200 körül jár, napokban tellett, mire lehozták, de azóta sem ment lejjebb 150-160-nál. :/
2021. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, de csak a tipikus fáradtság, enyhe fejfájás jött elő első, és második után is kutyabajom se volt.
2021. máj. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az oltastol szamitott masodik naptol olyan mellkasi nyomasok jonnek ram, hogy azt hiszem itt a vege. Random megszedulok, halalfelelmem van, ultra faradt leszek par ora utan es beszedzavaraim vannak. Oltasellenes voltam es vagyok is, de olyan helyen dolgozom ahol nincs mas valasztas.
2021. máj. 26. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!