Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18szuletesnapomon azert...

18szuletesnapomon azert szeretnek inni de pont egy het telik el a pfizer otas utan lehet bajom?

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Az oltás hatékonysága csökken.
2021. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Semmi bajod nem lesz, már aznap is ihatsz.

Egy IZOMBA adott oltásról beszélünk, semmi mellékhatása nem lesz a piával.


Ez nem gyógyszer, ami a GI traktuson keresztül szívódik fel.

2021. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy héttel az oltás után már egész nyugodtan igyál, vagyis nem biztatni akarlak az ivásra, de ha lesz valami bajod, az nem az oltás miatt lesz.

Az oltás napján, vagy az azt követő 1-2 napban azért nem javasolt inni, mert maga az oltás leterhelheti a szervezetet, nem célszerű még az alkohollal is plusz egy ütést bevinni. Ugyan ezen okból kerülendő aznap, és másnap a komoly edzés és fizikai megterhelés.

Ha már nincs izomfájdalom, hőemelkedés, stb és eltelt 1-2 nap, akkor nyugodtan lehet edzeni, inni, stb.

2021. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tom, én úgy ráb...tam 4 felest, ahogy illik, aztán valahogy felmerült ez bennem is, hogy lehet egyáltalán...?

Felhívtam az egyik ismerősömet, aki nem csak úgy "iszogat", ellenben delirál ha nem, hogy mit mondott a doki, mert tudtam, hogy Ő 100%, hogy rákérdezett, azt mondta megkérdezte még azelőtt, hogy beadta a doki (azért résen van a faszi), és az volt a válasz, hogy nyugodtan, lehet...

Ebben az országban (nem csak ebben, de pl. ebben is!), lehet rosszindulatú vagyok, de úgy gondolom, ha ez kockázati tényező lenne minimálisan is, akkor minden egyes nap elhangzana a TV-ben, hogy ne igyál rá, hatalmas betűkkel hirdetnék a vakcinainfón is stb.

Nem tudok vitázni azzal, amit előttem írtak, biztos így van, és ebből kifolyólag lehetséges, hogy nálad másképp lesz, de 4 felessel én még nem voltam túlterhelve úgy néz ki, mert nem történt semmi probléma.

Ez amúgy nem csak a gyengített vírusnál fordulhat elő?

2021. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én idősebb is vagyok és Szputnyikot kaptam, már egy hónapja, hogy a másodikat is, de valahogy pont úgy alakult, hogy pont aznap ittam mindkét alkalommal (reggel kaptam és este ittam), valahogy eszembe sem jutott, születésnap és házavató okán. Nem vagyok alkesz, de lecsúszott pár deci bor az hótziher.
2021. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!