Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A 2. oltásra kapott napon...

A 2. oltásra kapott napon belül ugyanúgy, ugyannyi órára kell menni, mint az 1. oltásnál vagy a nap folyamán bármikor lehet menni az oltópontra?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy ugyanarra az oltópontra, oltóhelyre kell menni, amire az 1-nél is regisztráltam. Meg nem kell 2. oltásra a rendszerbe újra regisztrálni?

2021. máj. 20. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanakkorra az időpontra és nem kell még egyszer regisztrálni.
2021. máj. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem írták rá az oltási igazolásra a 2. időpontját? Nem kell újra regisztrálni.
2021. máj. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell újra regisztrálni. Nekem csak a napot írták rá, hogy mikor kell, páromnak azt is ráírták, hogy de(az elsőt is délelőtt kapta)
2021. máj. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem írták rá a lapomra az időpontot, csak a napot, így akkor mentem, mikor ráértem.
2021. máj. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak a nap van, pontos időpont nincs.
2021. máj. 20. 09:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyugodtan menj bármikor aznap. Újra regisztrálni nem kell, de az alkalmassági vagy milyen papírt megint ki kell tölteni, amin be kell jelölni, hogy van e valamilyen betegségünk.
2021. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat!
2021. máj. 20. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!