Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány évesen százalékoltak le?...

Hány évesen százalékoltak le? Ismersz fiatal rokkant nyugdíjasokat?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, ez csak azért fontos, mert itt nem kellenek ledolgozott évek a leszázalékoláshoz. 18 évesen százalékoltak le 100%-os egészségromlással. Azóta eltelt 10 év, járok kezelésekre, szedem a gyógyszereim, lassan indult az egyetem, mert meg kellett tanulnom az itteni nyelvet is, de lassan elvégzem.


Viszont üresnek érzem magam, az orvosom szerint a gyógyszerek is okozhatják ezt. Néha kicsit elkeseredett is vagyok, mert a betegségem nem gyógyítható, már végleg így maradok, de nagyon jól szinten tartják. A rokkant nyugdíj bőven elég a megélhetésre, de valahogy ez se boldogít. Talán majd,ha munkába állok, itt azt is szabad, anélkül, hogy elvegyék a járulékom.


Ritka, ha valakit ilyen fiatalon, ilyen mértékben leszázalékolnak? Vannak itt sorstársak, esetleg ismertek hasonlókat? Jól boldogulnak? Én kicsit elveszettnek érzem magam. Eléggé tartok a munkától is, hogy hogy fogom bírni, hogy fognak hozzám viszonyulni stb.


2021. máj. 20. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem százalékoltak le, viszont a munkák nagyrészét nem tudom ellátni.


16 éves korom óta lényegében csak könnyű fizikai munkára vagyok képes, de mostanra, 32 évesen már arra sem az ízületi fájdalmak miatt.


Amíg tudok a kutyákkal foglalkozni és fordítani, addig oké, nem százalékoltatom le magam.

2021. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én se százalékoltattam, az orvosaim kérvényezték a nevemben. Sokszor hallom, hogy vannak, akik "leszázalékoltatják magukat", el nem tudom képzelni az,hogy működhet. Én csak egyszerűen nyugdíjas lettem.
2021. máj. 20. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!