Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Munkalélektani foglalkozási...

Munkalélektani foglalkozási ártalom! Le lehet százalékoltatni egy rehabilitációst?

Figyelt kérdés

Az adott személy idegileg úgy összeroppant a munkahelyi kollégaitól hogy nem tudja az alapvető dolgait ellátni!

Fizikai rokkantság miatt rehabilitációs munkára kényszerült!

1 éven át zaklatták és verték a munkahelyén a munkáltató nem fizeti ki a túlórát és le sem csúsztathatja már 3 hónapig nem kellene mennie annyi csúsztatás jött össze 4 órás rehabilitációs.

Az összes munkalélektani szabályt megszegte a cég!

És igen nagymértékű foglalkozási ártalom alakult ki!

Amúgy ez az említett cég egy városkórház több ezer embert bír befogadni a leg modernebb eszközökkel.


A kérdés az hogy le e tudja magát százalékoltatni evvel a problémával!

Jelenleg azért dolgozik hogy meglegyen a 3 éve hogy kapjon segélyt mert több a bérénél! A munkanélküli segély és a bére között 8000 a különbözet! Ami kevés a reggelijére és a munkaruhára amit nem biztosít a cég!

Semmit nem lehet tenni mert megélhetőség kell és a cég egy maffia szervezethez hasonlítható vagy haláltáborhoz!

Munkalehetőség máshol nincs! Én is munkanélküli vagyok hiába egészséges! Meg lesz próbálva evvel a válasszal nem jutok előbbre!


Köszöntem az utánajárást!



2015. ápr. 7. 02:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Te jó Isten! A középkorban élünk? Milyen munka ez és hol van helyileg? Itt Mo.-on? Nincs ellenőrzés, hogy milyen körülmények között dolgoznak az emberek? Hogy működik ez az egész?
2015. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ellenőrzés elött túlóra és a munkásokat elbujtatják ha jön az ellenőrzés!

Amúgy privátban el merem mondani melyik város!

2015. ápr. 7. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor fel kell ezeket jelenteni!
2015. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!