Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek valamilyen...

Szerintetek ezek valamilyen betegségnek az előjelei?

Figyelt kérdés

Mostanában kB 1-2 hete fura tüneteket tapasztalok magamon. Nem mindig jelentkezik ez csak néha napján. De akkor is már kb 2 hete ez megy illetve volt mikor azelőtt is voltak tüneteim. Ilyen tünetek szoktak jelentkezni. Láb, talp fenék zsibbadás és fájdalom. Pl tegnap előtt éjjel, minden lépésnél azt hittem, hogy vérrögöt kapok a talpamba. Amikor lefeküdtem akkor néha jobb lett, néha megint roszabb. Emellett retkesen fáradt voltam. Ezt úgy értem, hogy pl kedden is meg pláne tegnap este. Nem csak fáradtnak hanem kissé gyengének is éreztem magam. Meg mintha kicsit azt éreztem volna belülről is mintha valami labbana bennem. Mert tegnap este pulcsiba meg hosszú nadrágba fáztam is a szobámba. Viszont aludni rovidújjúpoló nélkül kellett. És még néha a derekammnál, melkasomnálnál is szoktam érezni fájdalmat. No meg néha belehatol a fájdalom erősen oda a hasam környékére is. Nem tudom, hogy a bélrendszerembe vagy a hugy, sperma csovembe mintha úgy érezném mint2 helyre. És kB március óta állandóan köhögnöm kell akkor is amikor nincsen semmi náthás tünetem És néha a pisilés is nehezebben megy. Aki gondolja mi bajom lehet az őszintén írja le ide. Ha komoly lehet akkor is lehet rosszul fogom érezni magam de legalább tudok ellene tenni. És légyszíves válaszoljatok normálisan, mert ez komoly dolog. Már október óta nagyon felbsszák a gyomromat az élelmiszerek. Néha a quamatel segít rajta. Bár szerintem ez a kaják minősége miatt van. Vagy amiatt mert a 4 csomag szerecsendió oda vágta a gyomrom és a belem. Bár szerintem inkább mert mostanában is megint elkezdődött. Bevettem egy qumataelt 2 hete kB. De egy hete megint ugyanúgy marja a gyomromat a legtöbb kaja. Néha van olyan mikor hányok is egy kicsit kaja után. Pl tegnap is hánytam pusztán 4 fél szelet bolti kacsa zsíros kenyér és egy kis csípős gulyáskrém miatt. Mostanában sokszor ittam energiaitalt de mostmár jövő hétvégéig kávézni fogok. Cigi szünteti napot viszont sajnos már kb 2 hónapja nem tudok tartani. Általában napi 2-3 szál megy el. De mostmár nem nagyon szívom füst szuroig. És inkább majd az adalékmentes cigik felé próbálok hajlani. És ma vagy a napokban megprobálok cigi szüneti napot tartani. Illetve karantén alatt elég sokat mély depresszióztam, idegeskedtem. Öngyilkos hajlamaim is voltak. Január vége felé voltak covid gyanús tüneteim. De május 10-kén azelőtt egy nappal volt meg az első durvább tünetem csináltattam covid antitest tesztet fizetőset . De negatív ráadásul 1 lett az eredmény. Kicsi fáradság és viszonylag enyhébb tüdő fájdalom. És elég sokat nagywczek mostanában. Néha keményet nagyon, néha lágyat. 2015-ben limfomás voltam. A végbél és a vastagbél találkozásánál. És az valószínű, hogy a HPV védőoltás miatt alakult ki. Mert ekkor voltam még 13 éves. Úgy emlékszem az is kötelező volt akkor és, hogy az már mrns alapú volt. És ezzel az a gáz, hogy kedden megyek a kínai oltásra ami igaz, hogy csak deaktivált covid (elvileg) de akkor sem bizok ebben sem remélem nem fog még az is komolyabb betegséget csinálni ebből. Október óta viszont minden nap fogyasztottam ecstasy-t 2x, szerecsendió minden honapba. Kivéve most vagyok tiszta lassan 6 hete .azert csináltam mert raszorultam most nagyon. Lényeg, hogy októberben dioztam először a gyomrom akkor tájt kezdett érzékeny lenni. Elvileg a a szerecsendió kardiotoxikus. És remélem csak annyi a bajom és nem olyan durva. Diózni már nem fogok. Ha meg most még pár hétig nem fogyasztok pl ekit vagy speedet akkor remélem elmullik. Pedig jövő hétvégén első buliba szerettem volna, de kibirom nélküle ha muszály. Kb 3 hete fogyasztottam egy kicsi füvet amitől éppen, hogy bealtam ez még elvileg jótékony hatású is lenne. Csak sajna részegen szívtam be és még utána is ittam. Viszont ami a fura, hogy mikor vért vettek akkor az nap haza mentem fáradt voltam és félig el is aludtam. És másnap este éreztem először ezeket a hatásokat. Régen vettek már vért tőlem, de ez nem volt 1 dl sem. Lehet ott akkor fertőztek meg. Lényeg, hogy imádkozok az istenhez, hogy legyen normális életem mostmár. Jöjjön össze minden, ne zárjanak többet be minket. És ne legyen többé semmilyen betegségem alapból sem meg egyik védőoltás miatt sem! :) Ámen! :)

19/F



2021. máj. 21. 13:32
 1/10 A kérdező kommentje:
És azt így röviden hozzátenném, hogy a kínai kívül esetleg még a jannsent vagy a Sputnikot fogadnám el. Ha nincs semmiképp kínai. De már úgy néz ki nem kell mivel kedden kínaira hívtak. Csak sajna van olyan ismerősöm, akit szintúgy arra hívtak. De Modernát adtak be neki kínai helyett.
2021. máj. 21. 13:45
 2/10 anonim válasza:
100%

Hát nem tudom, szerintem lehetnek a covid tünetei, az is fura, hogy negatív lett a teszted. Viszont ezt így az internet alapján nem fogjuk tudni leírni, mert nem látjuk, hogy pontosan mi a bajod. Én a helyedben elmennék egy szakemberhez. Lehetnek gyulladásos problémáid is valahol a has környékén ezért rossz a gyomrod is. De ezt nyilván egy szakember fogja tudni megmondani.

Lehet az is, hogy túl vagy terhelve/stresszes vagy.

2021. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges de mostanában kezdek nyugodtabb lenni. Csak az oltás és az igazolvány miatt vagyok stresszes. Illetve pár emberke miatt akikkel lehet balhéznom kell majd a bulikban. Mert van velük rendezetlen ügyünk. Azt kifelejtettem, hogy ma olyan rosszakat álmodtam és sokkal élhetűbben éltem meg őket mint általában szoktam. Konkrétan mindeggyik álmomban az szerepelt, hogy megőlnek vagy megcsonkítanak. És éreztem is azt teljesen ahogyan megfojt az egyik olyan illető akivel nem vagyok jóba. Nem azok közül valaki akikkel balhéba vagyok. Na meg ha a jövő héten meg is kapom az oltást. Az igazolás hétvégén nem jön meg. Nem tudom, hogy abba a diszkóba ahova megyek beengednek e orvosi oltási papírral. Vagy azzal az aplikácios xarommal és azt sem tudom, hogy hány nap mire megkapom őket. Remélem már kedden megkapom. Mert kedden is mennék egy olyan helyre ahova valszeg kelleni fog. Igaz nem buli, de fontos nekem ez is.
2021. máj. 21. 14:09
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez a élethű rémállom dolog most jelentkezett először. Azelőtt csak akkor történt ilyen mikor azelőtt 1 vagy pár nappal drogoztam. Bár az durvább volt azért. Vagy mikor felkeltem és akkor közvetlen ittam kávét. Majd vissza aludtam. Így normális állapotba ez most az első.
2021. máj. 21. 14:22
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Tyuh
2021. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
95%
Hát akkor itt inkább lelki problémák vannak. A mai világban sok mindenki rosszindulatú, rengeteg ember fél a másiktól, itt is azt tudom mondani, hogy kérd szakember véleményét. Ha pedig még nem akarod, akkor várj egy kicsit vele aztán döntsd el.
2021. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyi mindent összezabálsz akkor ne csodálkozz hogy szrul érzed magad.
2021. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
A szerteágazó tünetek miatt nagyon gyanús az autoimmun folyamat. Hagyd ki a tudatmódosító szereket, és lehetőleg kerüld a glutént. A kínai vakcinát erősen meggondolnám a helyedben, mert valószínű, hogy fel fogja erősíteni a tüneteidet.
2021. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Ezt most orvosként írod? Vagy csak ezt gondolod. Ha esetleg orvos vagy akkor nem lehet, hogy igazából ez csak kardiotoxicitás? Ha valami autoimmun probléma áll fent az ellen mégis mit lehet még tenni. Milyen gyógyszereket lehet mellé szedni?
2021. máj. 22. 14:39
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
100%

Nem vagyok orvos, csak egy +40 éve autoimmun beteg pasas, aki megunta nézegetni a dokik tanácstalanul széttárt karját, és maga kezdte felkutatni a tüneteinek okát. Innét tudom,, hogy amiket leírtál, tipikus tünetei az autoimmun spektrumnak.

És csak mellesleg jegyzem meg, imádkozhatsz istenhez a szebb sors reményében, ha közben ilyen önpusztító életet élsz.

2021. máj. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!