Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltáshoz mindenképpen nyomtatv...

Oltáshoz mindenképpen nyomtatva kell vinni a nyilatkozatot és a visszaigazolást? Nincs itthon nyomtató, mert nincs szükségünk rá, holnap mennék oltatni, ha nagyon muszáj keresek valahol nyomtatást, de kérdezném előtte feltétlenül szükséges?

Figyelt kérdés
2021. máj. 22. 09:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csak a nyilatkozatot kell kinyomtatani de ha nem tudod azt adnak ott is. (Ugye azt alá kell írni és oda kell adni nekik, elektronikusan ez nem biztos hogy menne). Vissza igazolást meg nálam az e-mailben nem írtak hogy vigyem, nem is nyomtotattam ki, a regisztrációnál alapból ott volt a nevem. (Meg mi értelme is lett volna kinyomtatni, olyat bárki tud hamisítani, nincs rajta qr kod meg semmi ha meg mégis be kene mutatni a telefonos e-mail bemutatás sokkal hitelesebb, legalábbis szerintem)
2021. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ohh ez megnyugtató, akkor nem rohanok nyomtatni, azt hittem a visszaigazolást is ki kell.
2021. máj. 22. 10:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!