Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Pfizer vakcina mennyire...

A Pfizer vakcina mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Ezen a vakcinán gondolkodtam, de annyi mindent olvastam már róla, hogy nem tudom, hogy beadassam-e vagy nem. Olyan rémhíreket olvastam, hogy átírja a DNS-t, legyengíti a természetes, veleszületett immunrendszert, 10 évet élhet, aki beadatja, meddőséget okozhat stb. Továbbá egy ismerősöm aki 50 éves, megkapta a második vakcinát, és trombózist kapott utána és bele is halt, persze nem rögtön akkor, mikor megkapta az oltást. Én jelenleg 30 éves vagyok, de már magam sem tudom mit gondoljak.
2021. máj. 22. 14:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Majd,10-éve múlva megtudod,majd írd le . Köszi .
2021. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Ha van biztonsagos, akkor pont a pfizer meg a moderna az.
2021. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Semelyik vakcina nem módosítja a DNS-t...

És a trombózis aránya messze nagyon kevés a hatásfokhoz képest.

Ajánlok két videót a figyelmedben:


https://www.youtube.com/watch?v=HdJlLkIsUBI


https://www.youtube.com/watch?v=Iue0AICZfT0

2021. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Azt is írják a neten hogy a Föld lapos. Amúgy persze ez egy kísérleti vakcina ahogy mindegyik az, de eddigiek alapján kiemelkedően a Pfizer a leghatásosabb és a legbiztonságosabb. A hosszútávú hatásokról meg egyik vakcinával kapcsolatban sincsenek infók.
2021. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, nekem a kínai a legszimpatikusabb, a józan paraszti eszemmel annak a működési elvét a legkönnyebb felfognom :D
2021. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Az mRNS nem tudja módosítani a DNS-t, ez alap szintű biológia. Meddőséget pedig hogy okozna?
2021. máj. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

Nem lehet tudni.


Ahogy az elso valaszolo irta, majd 10 ev mulva irjatok le legyszi hogy milyen mellekhatasok voltak, milyen gyogyszerekkel nem lehet kapni stb...


Astrazeneca is milyen jo volt aztan hirtelen komplikaciok lettek, amit senki nem josolt elore.

2021. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha a DNS-t csak úgy átlehetne írni csak úgy akkor sok örökletes betegség már nem lenne. Legyengíteni sem fogja az immunrendszert, pont hogy aktiválja, valamint igaz nem a veleszületett immunrendszer fogja így legyőzni hanem az a része amelyik tud "tanulni". (Am ez sok sok millió éve így van, az a szervezet ami tud tanulni, adaptálódni nagyobb eséllyel túl él). Azt hogy mennyi ideig élhet aki beadatja azt tényleg nem lehet megmondani (bármikor elüthet a villamos), de nem kezd el rohamosan öregíteni ne aggódj (vagyhát annak azért nagyobb az esélye hogy rád esik egy meteor, mint hogy ez bekövetkezne). Meddőség okozására való hajlamot sem hallottam még hiteles forrásból (am az meg hogy nem engedik beadatni olyannak aki a közel jövőben gyereket akar inkább csak biztos ami biztos alapon írták be, mert (még) nem tesztelték le ilyen esetre) A trómbozis pedig nem biztos hogy az oltás miatt alakult ki, azért mert a vakcina véd a covidtól, mástól nem igen. Viszont részvétem az ismerősöd miatt.
2021. máj. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
Én elekrülöm az oltást és a vírust is. Ez a legbiztonságosabb. :D
2021. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Amikor valaki ilyet ír le, hogy átírja a DNS-t, nem érzi magát mélységesen butának?
2021. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!