Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azok között akinek valamelyik...

Azok között akinek valamelyik ismerősének komolyabb baja lett a covid oltástól. Melyiktől?

Figyelt kérdés

2021. máj. 22. 15:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%
9. Á értem, szóval a tagadásra gondolsz ami szerint semmi köze semminek az oltáshoz. Nos ez viszont igaz, valóban letagadják ezt alátámasztom, minden hozzétartozó ezt mondja valóban. Első áldozat akiről tudomást szereztem egy fiatal mentőápoló volt, 5 nappal a Pfizer után egyszerűen meghalt és valóban azt voltak képesek mondani a gyászoló szülőknek, biztosan nincs köze hozzá. A második akinek a sorsát megismertem Astrazeneca után sima orrvérzésből jutott el a teljes belső elvérzésig, boncolás eredménye szerint nincs köze az oltáshoz. És így tovább. Így megy a hazudozás, a tagadás ez igaz.
2021. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%
11es kérem a bizonyítékokat ezekről az esetekről hogy léteztek...
2021. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
43%
En is ugy gondolom kedves egeszsegugyisek hazudoztok nem ertem miert. Nekem a szomszedom aki mentos oszinten elmondja rutinkerdesse valt mar a mentoben kikerdezni kit mikor mivel oltottak annyira vittek befele az oltottakat a harmadik hullamban. Ezt miert kell tagadni ha igy van??
2021. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
22%

"11es kérem a bizonyítékokat ezekről az esetekről hogy léteztek..."


Ó plíz ez most komoly? Egy szánalom vagy nem egészségügyis....:DDD

2021. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!