Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azok között akinek valamelyik...

Azok között akinek valamelyik ismerősének komolyabb baja lett a covid oltástól. Melyiktől?

Figyelt kérdés

2021. máj. 22. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szputnyikot kapott ismeroseim voltak sokan rosszul, az egyik 2 hetig.

Kinaistol 1 et ismerek aki elvileg rosszul volt de o amugy is szeret tappenzen lenni szoval abban nem annyira hiszek :D

pfizer es modernas ismerosok meg csak karfajdalmat mondtak

2021. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Én egyet ismerek, neki annyi hogy már az első oltás után úgy érezte övé a világ, így megfertőződött és kórházba került súlyos légzési elégtelenséggel.


Ő Pfizert kapott. De ő sem a konkrét oltástól. Ilyen embert nem ismerek pedig az ismeretségi köröm 90%-a (kb 900-1200 ember) be van oltva

2021. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

Több száz ismerös van, aki oltatta magát, egy-két napos rosszabb közérzeten kívül senkinek nem lett az égvilágon semmi baja.

Olyanról nem hallottam sem én, sem rokopnok, sem ismerösök, barátok, hogy valakinek komolyabb gondja lett volna.

2021. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Én egy ilyen embert sem ismerem. Komoly probléma egyikőjüknél sem volt. 2-3 nap alatt elmúlt minden panasz és azok sem voltak súlyosak. Ebbe beletartozik a Pfizer, Szputnyik, Astrazeneca, Sinopharm. Egyiktől se lett senkinek komoly elhúzódó baja.
2021. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én három ilyen esetről tudok. Mindháromnál allergiás reakció lépett fel, kórházi ellátásra szorultak. Most már mind jól vannak, de nem kaphatják meg a második oltást. A háromból egy Szputnyikot, kettő pedig Astrazenecát kapott.
2021. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Mindegyikkel oltott sok beteg lett vagy nem is él már, sok esetet hallottam mivel szalonban dolgozom minden órában más embert kezelek. Legtöbb Astra és Pfizer legkevesebb probléma és halott Sinopharmos. Ha nagyon oltatni akarnék egyértelműen csak a Sinopharm jöhetne szóba de nem akarok, a sok valós eset után amit végighallgattam hülye lennék, egy tragédia az egész.
2021. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
6os akkor te ki se nyithatnál, veszélyezteted más emberek életét. Én egészségügyes vagyok és senkit se ismerek és nem is találkoztam senkivel aki oltási szövődménybe halt volna bele.
2021. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
7. A szívemre teszem a kezem úgy merem mondani mert teljesen biztosan tudom, HAZUDSZ! Ez duplán szomorú ha egészségügyes vagy, de ebben is hazudsz hisz ha az lennél pontosan tudnád, nem töltenéd az időd hazudozással.
2021. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%

8as, fotózzam le neked esetleg a MESZK kártyámat, vagy a diplomámat? Szívesen megteszem ha gondolod:-) Azt hogy bárki is bizonyíthatóan az oltásba halt bele, csak az oltásellenesek visítják, semmi valóság alapja nincsen.


Olyannal találkoztam igen, aki első oltás után került kórházba mert azt hitte, hogy már védett és elkapta. Egy olyannal is, aki azért került be, mert enyhe tüneteit eltitkolta oltás előtt. De egészséges embert még nem láttam meghalni az oltástól.

2021. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos sok az oltásellenes HAZUG. De lehet jönni COVID osztályra önkéntesnek, 4 órás gyorstalpaló után meg is láthatjátok a valóságot. Várunk mindenkit sok sok szeretettel, mert mi már kivagyunk. Ha szeretnétek védőfelszerelést se kell felvennetek hiszen úgysincs vírus, nem korlátozunk titeket.
2021. máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!