Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sputnyik oltás után betegség?

Sputnyik oltás után betegség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kedden kaptam meg a Sputnyik oltás első adagját. Csütörtökig szédültem, fáradt voltam.

A gyerek mára beteg lett,tiszta nátha,torka fáj. Délután óta nekem is nagyon fáj a torkom. Oltás előtt volt teszt, ellenanyagom sok volt,de aktív fertőzés nem. Azért kicsit megijedtem, hogy vmi vírusra ráoltottak.Valami tipp?



2021. máj. 22. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Sok volt az ellenyagod és most meg még több, a szervezeted mint egy éppen a betegséggel küzdőé. Erre számítani lehetett, ezért nem szokás oltani a betegségen átesetteket, én nem is értem mi folyik itt. Nem tesztelnek éppen beteg e az ember simán ráoltanak bármire. Nem érdekes éppen immunis e az ember azt is simán leoltják, ennyire el kell sütni az oltásokat vagy mi? Az emberek meg egyszerűen nem értik mi az immunizálás, ezért képesek úgyis oltatni, hogy már immunisak, vajon azt hiszik lehet "még immunisabbnak" lenni, hogy ennek vannak fokozatai vagy mi? Rusvai doktor is megmondta nem kéne pedig ő nagy járványfan.
2021. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Régen voltam beteg, még novemberben. Akkor is viszonylag enyhén megúsztam
2021. máj. 22. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Lazasan nem oltanak, mert nem hat ugy, ennyi kb.

Csak szimplán beteg lettel. Nem abban a percben alakul ki a vedettseg. Kb 1 2 het

2021. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!