Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik oltást adattad be...

Melyik oltást adattad be magadnak?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. máj. 23. 12:51
A kérdező szavazást indított:
Pfizer.
Astrazeneca.
Sinopharm
Moderna.
Janssen.
Szputnyik V.
Egyéb, éspedig:
Kettő kombinációja, éspedig:
Nem olttattam be magamat.
48 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Apukámat ápolom, fontos volt, hogy minél előbb kapjak, úgyhogy amikor hívtak, hogy van Szputnyik, elfogadtam.
2021. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem akartam tovább várni, kínait ajánlott fel a házi orvos, elfogadtam. Azért nem voltam boldog, hogy pont két nappal azután, hogy megkaptam a vakcinát, a kormány elérhetővé tette azon a bizonyos pénteken a 100 ezer Pfizert. Azért remélem van elegendő ellenanyagom, és nem hoztam rossz döntést...
2021. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
19 vagyok, a Sinopharmot ajánlották fel, elfogadtam. Ez volt a tőlem legtelhetőbb, amit megtehettem, hogy minél előbb vége lehessen ennek az "őrült időszaknak". Én fontosnak tartom az oltást, de azt még oltottként sem tartom helyesnek, hogy a kormány korlátozásokkal fenyegeti meg az oltatlanokat. A másik nagy kérdésem pedig a kormányhoz az az, hogy a vakcinával miért kell versenyezni más országokkal!? Gyerekesnek tartom, de ugyebár ez a kormány gógyija...
2021. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Viszont ha semmilyen előnnyel nem járna az oltás, akkor huszadennyien sem oltották volna be magukat. Nem csak a mi kormányunk köt sokmindent kártyához, még Svájc is ezt csinálja.

2021. máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem én választottam, azt mondták Sino van, én meg azt, hogy oké.
2021. máj. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%

4-es

Akkor tegye kötelezővé. De ez így nem oké.

2021. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
94%
Nekem is Sinopharmot ajánlottak fel, elfogadtam, nem bántam meg.
2021. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%

Sinopharmot ajánlott fel a háziorvos, elfogadtam, főleg mert apum is eléggé beteg, őt is védjem (ő is kapott oltást, de akkor is) illetve magam is minél hamarabb meg akartam szerezni a védettséget, többek között mert akkor már tudtam, hogy nemsokára be kell járnom az irodába egy bizonyos munka miatt.



Pont pár napra rá jelentették be, hogy lehet oltópontra regisztrálni Pfizer-re. Azért remélem, a Sinopharm hatására is alakult ki bennem némi védettség...

2021. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!