Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami olyan módszert amitől...

Valami olyan módszert amitől tudok nőni?

Figyelt kérdés
Ez lehet hogy most furcsán hangzik de tudtok valamit ami segíthet esetleg étkezési tippek vagy vitaminok vagy valami edzési gyakorlat nagyon pici vagyok és ez zavar!!?!
2021. máj. 24. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj ki az űrbe :DDDD

De viccen kívül ha az ember kimegy az űrbe elvileg a gravitáció hiánya miatt meg a sulytalanság miatt nő picit :D

Tudom nem voltam hasznos de leirtam xd

2021. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Baratkozz meg a tennyel, hogy nincs semmilyen (nem-invaziv) modszer a testmagassagod valtoztatasara.


Amugy hany eves vagy?

2021. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudod megnöveszteni magad… amúgy nekem meg az a bajom,hogy magas vagyok :D
2021. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Általános vitaminokat érdemes szedni pl multivitamin,d,calcium,cink,magnesium. De növést nem igazán fognak eredményezni. Ki kell húzni magad s úgy sétálj és ülj, úgy lehet magasabbnak tűnni mert sokan görnyedve a földet nézik. Magasabb cipő, esetleg a hajviselet adhat magasabbnak tűnő látszatot. Vannak nyújtógyakorlatok de alaposan utána kell nézni és talán ha 1-3cmet adnának max.
2021. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Novekedesi hormon.


Azonban legalisan csak orvosi javallatra beszerezheto.


Illegalisan meg eleg draga es nehez, ugyanis a dealerek tobbsege nem novekedesi hormonnal sheftel.

2021. máj. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha tizenéves vagy, egyél sokat. Meg persze genetikától függ, azaz szüleid / nagyszüleid magassága eléggé befolyásol. Ha fiú vagy, akkora lehetsz kb mint az apád. Én is így vagyok 190cm
2021. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!