Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami módszer alvászavar...

Valami módszer alvászavar ellen vagy amitől jobban lehet aludni?

Figyelt kérdés
Éjszakai műszakban dolgozom, napi 4 órákat alszok altatókkal. Ha nem venném be a gyógyszereket kb 1-2 órát tudnék csak aludni. De ezt a 4 órát is úgy alszom hogy egyhuzamba maximum másfél órát utána felébredek, altató be és megint alszok egy kicsit. Nappal olyan vagyok mint egy zombi, ragad le a szemem de egyszerűen nem tudok többet aludni. Nem szoktam se energia italozni, se drogozni, se kávézni, multivitamint viszont szedek. Mit lehet tenni hogy jobban aludjak?

2016. máj. 16. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Gyógyszert sürgősen elkéne hagyni, "felébredek, altató be", ez már nagyon függőség gyanús.

Mennyire élsz egészségesen? Sportolsz?

Emellett tudom ajánlani az ellazító dolgokat, pl. jóga, meditálás.

Vagy ha nagyon nyitott vagy az ilyen dolgokra, akkor

youtube: ASMR


Illetve orvos!

2016. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
25 vagyok, igen sportolni szoktam (napi 15 perc futás) és nem hiszem hogy függő lennék. Orvoson már gondolkoztam de azért nem mentem el, mert úgyis altatót írna fel.
2016. máj. 16. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!